Вівторок, серпня 22, 2017

Семінар для слухачів курсів

2201201717 січня 2017 року на базі комунального заклад у «Навчально-виховне об'єднання №6 «Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» проведено педагогічну практику для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів німецької мови КОІППО з проблеми «Стратегічні напрями розвитку шкільної іншомовної освіти»

На початку семінару директор НВО Кравченко Н.С. представила учасникам навчальний заклад та систему навчально-виховної діяльності педагогічного колективу, познайомила з Проектами, які реалізує навчальний заклад, яким чином організовано роботу з формування єдиного інформаційно-освітнього середовища, за допомогою «хмарних технологій», які набувають усе більшої популярності та дозволяють максимально ефективно використовувати наявні програмно-апаратні ресурси навчального закладу. У будь-якій аудиторії можна організувати навчальний процес, використовуючи ноутбуки та безпровідну мережу. Інформаційно-освітнє середовище будується з використанням хмарного сервісу Google Apps for Education для впровадження нових форм проведення уроків, забезпечення мобільності учителів та учнів.

Заступник директора з НВР Тищенко Л.М. ознайомила присутніх з методичними проблемами, над якими працює методичне об’єднання вчителів німецької мови та акцентувала увагу на ролі ефективних технологій у викладанні німецької мови як другої іноземної.

Учасники семінару відвідали відкритий урок у 8-А класі на тему «Система освіти Німеччини», який підготувала вчитель німецької мови Бірюкова О.С.

Слухачі познайомилися з методичною роботою вчителів німецької мови Тищенко Л.М., Голтеску С.В., яку вони застосовують у своїй діяльності з метою креативного розвитку навчальних здібностей учнів під час вивчення німецької мови. Людмила Михайлівна ознайомила вчителів німецької мови області з власним педагогічним досвідом та провела майстер-клас «Neue methodische Anregungen für den Unterricht Deutsch als Fremdsprache: Übungen und Interaktionen» , презентувала ілюстративно-методичні матеріали, які розкривають практичні напрацювання. Слухачі майстер-класу самостійно застосовували продемонстровані вчителем педагогічні технології, форми і методи роботи.

Учасники семінару відзначили високий методичний рівень проведених заходів.1234567