Вівторок, серпня 22, 2017

Пост неймовірної вдячності!

1902201788816.02.17 завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2017" в Кіровоградській області, зокрема в номінації "Інформатика" і хай пробачать мене конкурсанти подякувати я хочу неймовірним, найвідважнішим, справжнім, дотепним, й абсолютно зворушливим учням 7-А, 7-В і 7-Г класів Навчально-виховне об'єднання #6 Кропивницький.

Дати урок в незнайомому класі, коли цей клас готовий сердечно та з повагою допомагати тобі, коли він знає матеріал, коли вміє працювати в команді, швидко адаптується і самонавчається неймовірна вдача. Надзвичайно дякую їх вчителям інформатики Алевтина Залевская та Svetlana Miroshnichenko, сьогодні Ваші учні довели, що Ви неймовірні Вчителі!!!

Заступник голови журі обласного етапу конкурсу «Вчитель року»

в номінації «Інформатика», завідувач НМЛ інформатики

та інформаційних технологій навчання в Кіровоградський

ОІППО імені Василя Сухомлинського