Понеділок, грудня 18, 2017

Тиждень французької мови

23collage photocat3З 13 по 18 березня 2017 р. в школі проходив тиждень французької мови, в якому взяли участь учні 5х-11х класів. За цей період було проведено багато яскравих заходів. 9-Б клас підготував презентацію про французькій слід в українській мові та культурі, а також повсякденному житті.

В конкурсі поезії учні 7-8 класів склали акростих зі слова «Printemps». Найкращими визнали поетичні твори 7-В та 8-А класів. А найкращим прозаїчним твором за темою «Printemps» визнано твір Ковальчук Н. (9-В). Цікавими були учнівські презентації за темами «Музеї Парижа», «Замки Луари», «La Francophonie», «Гастрономічна Франція». Учні 10-А класу підготували змістовний урок-конференцію, присвячений прогресу науки. Учні 9 класу щоденно знайомили відвідувачів шкільної їдальні з меню французькою мовою. Учні 9 класів впевнено відчували себе в ролі слідчих в «Клубі комісара Мерге». Учні 4-В класу були в захваті від флешмобу «Аlors, on dance», який підготували учениці 9-В класу Халюто К. та Румянцева Д.

collage_photocat1collage_photocat2collage_photocat3