Четвер, грудня 14, 2017

Еdcamp 2017

0104201744

У 2010 році ідея Еdcamp трансформувалася у глобальний педагогічний рух, котрий уперше в Україні заявив про себе 2015 року. Еdcamp це унікальна можливість отримати новий досвід від сучасних інноваційних педагогів, презентувати свої досягнення, стати членом передової педагогічної спільноти.

Ініціаторкою проведення другої регіональної (не)конференції miniEdCampKropyvnytskyi 2017 стала директорка НВО№6 Надія Кравченко.

Експертні сесії були представлені таким чином: Віктор Громовий, український педагог-практик, освітній експерт, публіцист, шеф-редактор порталу "Освітня політика" Андрій Донець, координатор Всеукраїнської програми "Демократична школа", тренер молодіжного департаменту Ради Європи, Станіслав Дрогаєв, директор Благодійного фонду "Вільна Освіта", психолог, психотерапевт, Віталій Паздрій, кандидат економічних наук, директор-координатор ІV Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017", старший викладач кафедри стратегії підприємств Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, генеральний директор Компанії Інтелектуальних Технологій (КІНТ), Дмитро Колесник, координатор освітніх програм у Фундації соціальних інновацій "З країни в Україну", Поліна Штерн, куратор проекта у Освітній проект "Відкривай Україну", Олена Мерзлякова, співзасновник та науковий експерт Міжнародного Інституту соціального і психологічного здоров’я, авторська лабораторія розвитку та психодіагностики ефективного мислення Науковий керівник проекту «Майстерня саморозвитку» на базі Харківського УВЦ «Мир»; тренер та ведуча семінарів в проекті ІПООД «Академія педагогічної майстерності» (майданчики в різних містах України), Ганна Скрипка, старша викладачка кафедри теорії і методики середньої освіти, кандидатка педагогічних наук Кіровградського ОІППО ім. Василя Сухомлинського, Дмитро Покришень, завідувач кафедри інформатики та ІКТ в освіті в Чернігівському ОІППО імені К. Д. Ушинського,кандидат педагогічних наук, доцент, Анна Дудіч, вчителька-експертка Microsoft, сертифікована вчителька Nearpod, PenPal Schools Global Ambassador, «Вчитель-новатор-2016», фіналістка міжнародного конкурсу Global Teacher Prize-2017, Маргарита Калюжна, вчителька англійської мови у Навчально-виховному об'єднанні №6 м.Кропивницький, сертифікована вчителька-експертка Microsoft, сертифікована тренерка Microsoft, амбасадорка Європейського Тижня Коду, амбасадорка Scientix в Україні, Анна Дудіч, вчителька-експертка Microsoft, сертифікована вчителька Nearpod, PenPal Schools Global Ambassador, «Вчитель-новатор-2016», фіналістка міжнародного конкурсу Global Teacher Prize-2017, Людмила Бойко, вчителька української мови та літератури у Навчально-виховному об'єднанні №6 м.Кропивницький, учителька-експертка, сертифікована учителька-новаторка Майкрософт, Ольга Назарова, керівниця відділу ЗЕД видавництва «РАНОК».

Гостями заходу були начальник відділу управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації Світлана Янкул та начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Лариса Костенко. Другу регіональну (не)конференцію miniEdCamp Kropyvnytskyi 2017 відвідало більше ста вчителів та вчительок з різних регіонів України.

Своїми враженнями про захід поділилася Ірина Маранська, спеціаліст науково-методичної лабараторії гуманітарно-естетичних дисциплін комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського»: «Цьогорічний EdCamp "HUB SCHOOL відчиняє двері"– це, перш за все, чудова атмосфера, неперевершені спікери, якісний і корисний контент, цікаві думки та ідеї, змістовне спілкування, зустріч із друзями та нові знайомства».

Лілія Майборода, заступник директора з навчально-виховної роботи Побузької ЗОШ Кіровоградської області: «Учора відвідала EDcamp у Кропивницькому!!! Маса емоцій - 1)Побачилася із "фейсбучними" подружками. 2) Відвідала чудово організований захід у НВО №6. 3) Була присутня на змістовних експертних сесіях. 4) Дізналася багато цікавої та нової інформації. 5) Поспілкувалася із натхненими однодумцями. 6) Найголовніше - зрозуміла, що ми дійсно маємо спільноту відповідального вчительства!!! Дякую організаторам, експертам та учителям-однодумцям, які надихають на впровадження нових, нетрадиційних та ефективних методів навчання!».

Майя Романова, учитель географії НВО №25 м. Кропивницького: «Нові враження, новий досвід, та нові знання! В роботі І експертної паралелі ” Невідоме про відоме. Проекти” – найбільше сподобалася локація експерта Станіслава Дрогаєва, яка захопила з першої хвилини і тривала в позитивних емоціях до останньої. Практичне застосування в своїх уроках знайшла в ІІ локації: «Новий зміст освіти. Успішні практики” експертної паралелі – Ганни Cкрипки».

Взяли участь в організації заходу та відвідали учительські сесії студентки-волонтери ЦДПУ ім. В. Винниченка.

Ініціативна група «HUB School Кропивницький» працює над ідеєю створення третьої (не)конференції miniEdCamp Kropyvnytskyi.

Р.S. Не забудьмо про ефект «довгого хвоста»: втілюйте нові ідеї та практики і залучайте своїх колег до їх реалізації.