Вівторок, липня 25, 2017

Я хочу бачити життя

0504201799З 9 березня по 9 квітня по всій Україні під гаслом  "Я хочу бачити життя" проходить щорічна благодійна акція "Серце до серця". Метою акції є збір коштів для офтальмологічних відділень дитячих лікарень. Долучилися до акції і небайдужі учні нашого закладу. Зібрані кошти підуть на придбання медичного обладнання до  Кіровоградської обласної дитячої лікарні.

​​Дякую кожному за участь у акції. Щиро вірю, що,  виділивши частинку своїх коштів на допомогу дітям з вадами зору, ви поділилися теплом своїх сердець і теплом своєї душі, щоб хоч трішечки зігріти тих хворих дітей, з якими так несправедливо розпорядилася доля, адже вони,так як і кожна дитина, хочуть бачити світ, в якому вони живуть.

Координатор шкільноі благодійної акції   Макаричева Т.М.,   соціальний педагог школи