Середа, квітня 26, 2017

До нас завітали гості

070420178805 квітня 2017 року до нас завітали гості - Ігор Щупак, кандидат історичних наук, директор Українського інституту вивчення голокосту ""Ткума", Музею "Пам'яті єврейського народу та Голокост в Україні", докторант Запорізького національного університету, Інна Піскарьова, керівник освітнього відділу Музею "Пам'яті єврейського народу та Голокост в Україні", Валентин Рибалка, науковий співробітник Музею "Пам'яті єврейського народу та Голокост в Україні".

Для учнів 5-11 класів проведено ряд заходів, а саме: година толерантності, екскурсія про Голокост в Україні, урок пам'яті про геноцид єврейського народу.