Четвер, грудня 14, 2017

Два дні неперервного натхнення від EdCampUkraine!

7458152 nПедагоги нашої школи Надія Кравченко та Дмитро Собчук стали вже другий рік поспіль учасниками всеукраїнської (не)конференції EdCampUkraine, яка відбувалася у м. Харків.

За час існування руху: відбулися три  національні освітні події у Харкові, одинадцять регіональних (не)конференцій у 2015/16 та 24 міні-EdCamp`и у 2016/17, які прокотилися хвилею від Львова до Костянтинівки, та ще багато цікавого.

Двічі міні-EdCamp проводився і у Кропивницькому, саме у нашій школі, ініціаторкою була директор Надія Кравченко.

Формат EdCamp є шостим у світовому рейтингу найбільш інноваційних освітніх організацій 2015 року. Україна стала 9-ою країною у світі та 3-ою в Європі, яка долучилася до цієї міжнародної спільноти.

Це місце, де збираються найсучасніші освітяни та люди небайдужі до освіти. Завдяки новому дискусійному формату (не)конференція підпорядковується закону «про дві ноги»: учасниці й учасники самостійно визначають програму й хід заходу. Після завершення EdCamp всі відчувають так званий «ефект довгого хвоста» – це виявляється у продовженні дискусій і спільній діяльності педагогів. Едкемпівців ще називають «білими воронами», «агентами змін» https://www.youtube.com/watch?time_continue=179&;v=RLkyqH5YZD4

Цього року захід був масштабним і за кількість учасників – більше 700 і за кількістю експертів –120 із 20 країн світу , а кількість бажаючи стати учасниками заходу була більше 2000.

Упродовж одного дня на заході була присутня міністр освіти України, відбулася відверта бесіда с Лілією Гриневич про реформу освіти та концепцію нової української школи.