Четвер, жовтня 19, 2017

Зустріч з письменником

27042015632В рамках « Весняного книговиру», який відбувався в м. Кропивницькому, 27 квітня 2017 року учні 10 – х класів НВО №6 відвідали локацію в тайм – клубі «Берлога», де зустрілися з Андрієм Герасимом. Письменник презентував свою книгу «Борги нашого життя». Це міцна гостросюжетна проза з філософським підтекстом, чіткою сюжетною лінією та несподіваною розв’язкою.

Динамічні події розвиваються на тлі жорстких сучасних українських реалій. Герої роману – не янголи, але вони здатні на рішучі та шляхетні вчинки, що викликають симпатії читача. Учні активно брали участь в обговоренні книги та ставили питання які їх цікавили.