Понеділок, грудня 18, 2017

«Демократична школа»

445017652Цілий рік наш навчальний заклад був учасником програми «Демократична школа». 11 квітня відбувся останній підсумовуючий тренінг. Учні, вчителі, батьки мали змогу поділитися своїми думками, спогадами та враженнями від програми. Хоч рік – це відносно недовгий термін для будь-якого навчального закладу, для учасників програми «Демократична школа» він пролетів із шаленою швидкістю.

Продуктивна командна робота, підтримка та конструктивна критика, взаємодопомога і суперечки, в яких народжувалась істина. Разом ми зробили великий впевнений крок до демократизації нашого навчального закладу, і все це -лише початок.