Вівторок, грудня 12, 2017


"Компас демократії"

13-14 травня у нашому закладі відбувався дводенний тренінг для адміністрації шкіл та батьків Кіровоградської і Черкаської областей у рамках проекту "Компас демократії" - організатори ініціативна група HUBSchoolКропивницький та ГО "Відродження - 2014" (за підтримки «Української регіональної платформи громадських ініціатив», за фінансової підтримки Європейського Союзу та підтримки ГО «Територія успіху»). Два вихідних дні ми усвідомлювали, що є демократією у освітньому середовищі, як співпрацювати батьківській та педагогічній громаді.

З командами працювали неперевершені тренери Галина Коломоєць (м.Київ), Олександр Остапчук (м.Тернопіль), Анатолій Ковтонюк (м.Житомир) та кропивничани Віктор Громовий, Надія Кравченко, Валентина Трубіна, Ірина Маранська, Людмила Бойко, Марина Дейкун, за участі Людмили Тищенко, Дмитра Собчука. Координатор проекту Надія Кравченко.
Вразила активність батьків, зацікавленість, прагнення долучитися, щось змінити... небайдужість! Велика подяка всім учасникам за миті відвертості, за оптимізм, за щирі слова організаторам, за натхнення. Ці два дні спільної роботи надають впеівненість у тому, що співпраця батьків і педагогів не мрія. Чекаємо на реалізацію ваших дивовижних проектів, на активну подальшу співпрацю шкіл, на продовження роботи у ваших шкільних колективах.

  • Вконтакте
  • Facebook

футер

Авторські права © 2017 Кіровоградська спеціалізована загальноосвітня середня школа №6. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2011 © Український переклад Joomla! Україна.