Неділя, листопада 19, 2017

“Vesna-Soft 2017”

vs201720 травня 2017 року, в креативному просторі “KOWO” у Кропивницькому проходив івент для дітей та студентів, присвячений світу ІТ та програмуванню, “Vesna-Soft 2017”.

10 років поспіль “Vesna-Soft” у Кропивницькому проходила як конкурс для програмістів. У 2014-му організатори розширили формат заходу – додали квести. У 2017 році “Vesna-Soft” проводилася у форматі “хакатон та проекти”.  Учні нашого навчального закладу презентували   власні розробки.

Так, у захисті   власних проектів   виступили:

-у номінації програмування - власний   проект презентував Дунай Богдан (5-А)з теми: “Як зацікавити однолітків   програмуванням” (вчитель   Залевська А.А.);

-у номінації робототехніка- шкільна команда   “Смартботи” (керівник гуртка Калюжна М.В.) з проектом : “Акули” у складі:

-Сасей Аміни (7-Г),

-Бонка Володимира (3-Г),

-Сасей Майкла (2-А)

Учні   отримали   масу позитивних емоцій, і як висловилися один із присутніх учасників: “Це було мегакруто!”. Ну тільки уявіть собі: виставка інновацій, програмне забезпечення, роботи, віртуальна реальність, 3-D принтери, електро-гітари, смачна піца від організаторів, печиво-прикрашене   власноруч …

Ми   щиро дякуємо організаторам   такого грандіозного заходу, за надану можливість для наших дітей! (Шмельову Роману, Книшуку   Анатолію,   Івановій Ірині, школі програмування Ш++ та багатьом   іншим,   хто допомагав в   організації та проведенні).

11011121314151617181922021223456789