Понеділок, січня 22, 2018

Перестало битися серце...

chehovv15 жовтня 2017 року перестало битися серце Чеховського Віктора Олексійовича.

Віктор   Олексійович   Чеховський- це ціла   епоха в історії не лише нашої школи, а й міста, області, України.

Вимогливий педагог, справжній професіонал із тонким почуттям   гумору закохував   у свій предмет   учнів, які досягли   надзвичайних висот у різних країнах світу: Франції, Німеччині, США, Ізраїлі, Австралії, Швейцарії.

Колектив, у якому Віктор   Олексійович пропрацював   біля 40 років, 20 із яких був директором, глибоко сумує з приводу передчасної   втрати   Великого Вчителя , мудрого Наставника, надзвичайно щирої і чуйної Людини.

Прощання відбудеться 18.10.2017

О 8:30- за адресою : Соколівське, Новопавлівка, вул. Дружби,76 (маршрутка №500, зупинка «Кінцева».

0 10:30- на подвір'ї   школи.

Колектив.

Авторські права © 2018 Кіровоградська спеціалізована загальноосвітня середня школа №6. Усі права захищені.