Понеділок, листопада 20, 2017

"ДЕНЬ МЕЙКЕРА - 2017"

maiker2017

20 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ У СТІНАХ ШКОЛИ ВДРУГЕ ВІДБУВСЯ ЗАХІД "ДЕНЬ МЕЙКЕРА", ЯКИЙ ВЖЕ СТАВ ТРАДИЦІЙНИМ!!!

Цьогоріч були представлені локації на різноманітну тематику. У заході взяли участь батьки, вчителі та учні в якості гостей та як майстри, демонструючи свої вміння і навчаючи бажаючих.

Дякуємо усім хто долучився до створення цього чудового свята:

Добровольська Валентина Яківна "Ковроткацтво"
Молочко Софія, Смутчак Софія, Оруждова Анастасія "Індійське мехенді"
Балановська Анна, Бонк Алла "Плетіння з резинок"
Дудченко Анастасія, Юнг Ольга, Бєлік Софія "Картина аквареллю"
Ковальська Катерина "Миловаріння"
Талпа Олена "Букет із цукерок"
Залевська Алевтина, Забродній Андрій Робототехніка «RoboExpo»
Бузько Вікторія "Цікава фізика"
Хейлі Хезерд (волонтер Корпусу Миру) "Танці з Хейлі"
Ковальчук Марина "Майстер-клас з хореографії"

Організаторами свята виступили: Буняєва Валентина, Бонк Алла та Дмитро Собчук (вчителі школи).

"День мейкерів чудовий приклад того, коли одна людина придумує подію, двоє її підтримують, інші підхоплюють ідею і долучаються... і вже за тиждень школа перетворюється у великй вулик . ДЯКУЮ Валентині Буняєвій та Дмитру Собчуку і Аллі Бонк за професійну організацію заходу. Всім вчителям, керівникам гуртків, батькам за неперевершені майстер-класи. Це було драйвово!!! Незабутні канікули у НВО №6 Кропивницький."

Коментар директора школи Надії Кравченко.

До зустрічі наступного року на Дні Мейкера!!!

Підписуйтесь на оновлення сторінки навчального закладу у Facebook за посиланням:

Усі світлини з заходу були зібрані в Альбом. Переглянути фото!

Найяскравіші моменти свята були зібрані у відео! Переглянути відео!