Понеділок, листопада 20, 2017

День захисника України

22489858 200914 жовтня наша держава відзначала потрійне свято: День захисника України, День українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці. Учні, педагоги та батьки НВО №6 не залишилися осторонь. Так впродовж тижня в школі була організована та проведена благодійна акція «Привітай солдата», під час акції було зібрано дуже багато продуктів харчування, кави, чаю, засобів особистої гігієни, шкарпетки.

Також було зібрано суму 1748 грн. на яку придбано більше 18 кілограмів лимонів, два кілограма імбіря, та 9 упаковок шкарпеток. І, звичайно, листи, привітання та малюнки від дітей були передані на передову.

В рамках тижня учні 5 – А, 5 – В та 8 – А відвідали м. Запоріжжя та побували на о. Хортиці – колисці українського козацтва. Багато пізнавальної інформації та позитивних вражень учні та дорослі отримали від вистави кінного театру з театральним дійством козаків, відвідування Національного заповідника «Хортиця», ярмарку на території історико-культурного комплексу «Запорозька Січ».

Учні 11- Б класу 13.10.17 побували на екскурсії у військовій частині А0580, де відвідали музей та мали змогу подивитися екпозиції присвячені військовим, які приймали участь в АТО на сході України та про історію створення музею.

Не забули учні й привітати ветеранів зі святом. Так учні 9 – В класу привітали Анастасію Семенівну, ветерана ВВВ, яка розповіла дітям багато цікавих історій з життя й стала прикладом для наслідування (Анастасія Семенівна щоранку робити зарядку та кругом ходить пішки і це в свої 92!).

Вихованці гуртка патріотичного виховання активно прийняли участь у ході до Дня захисника України 14.10.17 р.