Понеділок, листопада 20, 2017

"КРУГЛИЙ СТІЛ"

22528189 124808781
19 жовтня відбувся круглий стіл з питань подальшої роботи учнівського самоврядування та співпраці адміністрації закладу з учнівським активом.
На засіданні були присутні новообрані голови комісій шкільного парламенту та їх заступники, голова учнівського самоврядування Катерина Тебякіна, секретар учнівського самоврядування Валерія Лінчевська, директор школи Надія Станіславівна Кравченко та заступник директора з виховної роботи Марина Олександрівна Дейкун.
Цілі на рік поставлено, найближчі плани узгоджено, самоврядування позитивною енергією заряджено.
Починаємо працювати!