Неділя, листопада 19, 2017

Місячник української писемності та мови

Із 1 листопада по 1 грудня 2017 року в школах України традиційно проводиться Місячник української писемності та мови.  Учителі української мови і літератури та педагоги молодшої школи нашого навчального закладу підготували разом із учнями багато цікавих заходів і зустрічей, конкурсів і творчих проектів.

Це і випуск шкільних газет, присвячених Дню української писемності та мови, виставка літератури з історії державної мови, консультаційні пункти для батьків «Мова нашої родини», вікторина «Як краще сказати?», вистава за мотивами народної казки «Рукавичка», літературний батл «Кращий знавець української поезії», а також багато інших подій. Учні НВО № 6 будуть і в цьому році  мати можливість спілкуватися з дитячими письменниками видавництва «Фонтан казок».

Пропонуємо до вашої уваги телевізійний ролик « Вірші про Україну (учні 6-А, 6-Б класів), інтерв’ю про українських письменників із адміністрацією та педагогами школи»