Вівторок, грудня 12, 2017

Екскурсія на завод «Ельворті»

151120174459 листопада учні 9-Б класу здійснили екскурсію на завод «Ельворті», який веде активну діяльність спрямовану на професійну орієнтацію учнів.

На сьогоднішній день компанія «Ельворті» розширює асортимент виробництва, оновлює технологічну базу, зберігає кадровий потенціал, а також поповнює свій колектив молоддю.

Першим етапом екскурсії став виставковий комплекс, де представлено сучасну техніку, яка виробляється в компанії «Ельворті». Виставковий комплекс один з найцікавіших етапів екскурсії, тут відразу можна ознайомитися і з історією заводу, і з сучасністю сільгоспмашинобудування. Слід зазначити, що зараз компанія активно займається пошуком історичних зразків сільгостехніки часів братів Ельворті, з метою поповнення колекції свого музею.

Другим етапом екскурсії було відвідування виробничих цехів заводу. Захоплення учнів викликало сучасне, інноваційне виробництво, а особливе враження справили автоматизована лінія з нанесення порошкового покриття, верстат з плазмовим різанням металу, обладнання з лазерною установкою для виробництва заготовок різних форм і зварювальний робот-автомат.
Учні отримали велике задоволення від екскурсії та з нетерпінням чекають на відвідування музею заводу.
20171109_15205420171109_154520IMG-ff6574aa811d468c4606e6584dc5dcb2-V