Вівторок, грудня 12, 2017

Тиждень безпеки дорожнього руху

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ

20112017З 13 листопада по 17 листопада проходив Всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху. Учні НВО №6 не залишилися осторонь та впродовж Тижня приймали участь в різноманітних заходах присвячених безпеці на дорозі. Це були класні години, бесіди, творчі конкурси, перегляди вітео- матеріалів та їх обговорення.

Тиждень завершився спортивними змаганнями між учнями 5-х класів з теми: «Правила дорожнього руху знай – життя і здоров’я зберігай». На змагання були запрошені представники патрульної поліції м. Кропивницького, які були суддями на зазначених змаганнях. Під час заходу діти приймали участь в естафетах: «Назви марки автомобілів», «Автомобілісти», «Переправа», «Знайди дорожній знак». Журі не залишилося без уваги й прийняли участь в конкурсі «Одягни регулювальника». А на завершення всі: команди, уболівальники та члени журі, прийняли участь у веселому флешмобі. За результатами змагань перемогли команда 5 – А класу, ІІ місце – команда 5 – Б класу та ІІІ місце – 5-В клас.