Вівторок, грудня 12, 2017

ДЕНЬ ПЕРШОКЛАСНИКА

01122017727 вересня 2017 року, традиційно відбувся – День Першокласника.

Для маленьких школяриків день пройшов весело, активно, пізнавально! Адже ….

Звечора класні керівники 1 – х класів Ярова Н. В., Войченко І. В., Басиста А.Л. та батьки малюків святково прикрасили фойє. Наступного дня зробивши перший крок до школи першокласник потрапляв у феєрію повітряних кульок, цікавих привітань та подарунків.

Протягом дня вчителі початкових класів провели з малюками екскурсії по школі. Де учні дізналися про навчальні можливості гри

« Майкрафт» на уроці інформатики, побачили справжні досліди які провели учні середньої школи з учителями на фізиці та хімії, поспівали іноземними мовами на уроках німецької, французької, англійської. А ще… погралися чудовими іграшками які виготовили учні 6 - х класів на трудовому навчанні; розгадали загадки у шкільній бібліотеці. Підсумком екскурсії було відвідування кабінету директора!!!

Надія Станіславівна відповіла на безліч запитань школярів.

Сюрпризи цього дня чекали першачків на кожному кроці! В їдальні для них кухарі спекли величезний святковий пиріг! На перерві була справжня дискотека з учнями 5 – х класів! А протягом дня працювала у фойє фотозона. Там дітлахи уявляли себе в майбутньому і депутатами, і бізнес – леді і навіть мером міста.

Батьки також привітали школяриків, їх чекала ігрова шоу – програма! Казкові герої з дітьми проводили рухливі змагання, відгадували загадки, шукали скарб, допомагали робити добрі справи.

Шквал позитивних емоцій дітей, схвальні відгуки батьків в соціальних мережах дають нам можливість зазначити ДЕНЬ ПЕРШОКЛАСНИКА пройшов ЧУДОВО, ЦІКАВО, ЕМОЦІЙНО!

Свято для учнів 1-х класів організували і провели класні керівники Ярова Н.В., Войченко І.В. , Басиста А.Л.

Щиро дякуємо за допомогу в проведенні Дня Першокласника:

• директору школи Кравченко Н.С.
  • вихователям груп продовженого дня 1-х класів Гуліді В.В., Кучеренко Л.І.
  • батькам учнів 1- х класів;
  • вчителям: фізики Коломієць Л.А., інформатики Залевській А.А., Мирошніченко С.Л., трудового навчання Заєць І.В.;
  • класним керівникам Вороні Н. М., Цибульській Н. А. та учням 11- х класів;
  • кухарю школи Румянцевій Л.О.;
  • бібліотекарю Воєводіній Л.С.
  • керівникам гуртків Тарасовій С. А., Чернишову В.М. , Полякову С. А.