Понеділок, січня 22, 2018

У новому році підвищуємо стресостійкість!

13012018Як запобігти виникненню синдрому «професійного вигорання»?

Професія педагога визнається як одна з найбільш емоційно напружених. Це пов’язано з великою кількістю непередбачуваних і неконтрольованих комунікативних ситуацій, із нерегламентованим режимом роботи, з високою мірою особистої відповідальності вчителя, частою агресією,негативізмом з боку батьків, учнів.

Професія педагога – одна із тих, у якій емоційне вигорання та синдром «професійного вигорання» є найбільш поширеними. Тому дуже важливим є питання вивчення особливостей виникнення, розвитку, перебігу, а головне – запобігання виникненню синдрому «професійного вигорання». Такою темою була зустріч учителів нашого закладу з Оксаною Клименченко, практикуючим психологом, провідним спеціалістом Кіровоградського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді. Із великим задоволенням і неприхованою зацікавленістю вчителі дослухалися до порад  Оксани Анатоліївни, отримали багато позитивних емоцій під час зустрічі, висловили сподівання про подальше спілкування.

IMG 20180112_110518

IMG 20180112_115203

IMG 20180112_115216

Авторські права © 2018 Кіровоградська спеціалізована загальноосвітня середня школа №6. Усі права захищені.