П'ятниця, листопада 17, 2017

Святкування 90-річчя СЗШ №6

P1140565minmin  Кіровоградська школа №6 по праву вважається не лише однією з   найпрестижніших, але й однією з найдавніших. Цього літа навчальному закладу  виповнилося 90 років. За ці десятиліття сотні журналістів та вчителів, економістів та політиків, вийшли в світ з тепер вже далекого, але все одно такого рідного шкільного порогу. Святкувти День Народження рідної школи зібралися випускники усіх років. Місце зустірічі біля стін іменинниці, звідти урочистою ходою з оркестром вирушають центральною вулицею міста. Продовження свята відбувлося в обласній філармонії, там встановили стенди з фотографіями випусників усіх років.

Гості шукають себе на світлинах, такої кількості відвідувачів, не очікував ніхто. Далі святкування продовжилось 3-годинним феєричним концертом, це було щось неймовірне, гості були вражені. Кожен мав змогу поринути на мить в безтурботне дитинство і зокрема найщасливіші шкільні роки. Бажаємо нашій школі слави і процвітання!

P1140565min   SDC12739min   P4190054min