Четвер, серпня 24, 2017

Увага!

Запрошуємо до участі у міському конкурсі відеофільмів «Моє креативне місто», який проводиться на виконання доручень Кіровоградського міського голови щодо організації святкування у вересні 2012 року 258-ї річниці з дня заснування м. Кіровограда.

Положення про міський конкурс відеофільмів «Моє креативне місто» та умови участі в ньому розміщені на сайті Кіровоградської міської ради www. kr-rada. qov.ua

Учні та батьки школи, бутьте найактивнішими учасниками всіх конкурсних та мистецьких програм в рамках святкування Дня міста.