Значна частина учнів закладу відвідують спортивні школи, відповідно є потреба надати їм можливість розвивати свої здібності на базі закладу.

На вивчення фізичної культури відведено - 6 год/тижд.

На вивчення предметів, обов’язкових для складання ЗНО :

· українська мова - 3 год/тижд;
·  англійська мова - 4 год/тижд;
·  історія України - 2,5 год/тижд;
·  математика - 4 год/тижд.

КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

5245465465ОРЛИК Володимир Григорович

сучасний креативний педагог з кваліфікацією «спеціаліст другої категорії», суддя міських спортивних змагань з волейболу.

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА:

сучасний модернізований зал, інвентар.

СПІВПРАЦЯ:

факультет фізичного виховання ЦДПУ імені Володимира Винниченка, Програма «Демократична школа», обласна організація з волейболу, міська організація «Спорт для всіх».

Школа має випускників - учасників і переможців спортивних змагань на міському, обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях. Діяльність учителів фізичного виховання неодноразово висвітлювалася у регіональних мас-медіа.

Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить