П'ятниця, листопада 17, 2017

Міська олімпіада з російської мови

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ

26.11.2011 відбувся міський етап олімпіади з російської мови. Учні нашої школи продемонстрували високий рівень знань, ґрунтовну теоретичну підготовку і неабиякі творчі здібності. Саме знання і жага перемоги допомогли юним філологиням Шостак Олені (9Б клас) і Луговій Анастасії (11Б клас) зайняти відповідно друге і третє місця серед конкурсантів своєї вікової категорії. Ми щиро вітаємо дівчат і їх наставників – Рацул В.О., Макловську Л.Я. Так тримати!Хай вам пощастить на обласних перегонах!!!