Виставка «Дари осені»

28102012Щорічно в нашій школі проводиться виставка дитячих поробок з овочів «Дари осені» і кожного року вражають фантазія, талант та майстерність виконання робіт! Хочеться виділити роботу 3в класу під назвою «Чарівна птаха-осінь», в яку вагомий вклад внесла класовод Волощенко Ірина Іванівна. Вона не тільки допомагала дітям створювати цю «Птаху-осінь», а й сама написала прекрасний вірш, котрий був логічним завершенням та вагомим доповненням до роботи. Так тримати!

Всі роботи, котрі були представлені на виставці, заслуговують похвали! Тому вкотре, всі учасники отримали подяки від школи за участь у виставці! МОЛОДЦІ! Чекаємо на такі ж чарівні роботи в наступному році!

Переглянути весь альбом

Головне меню

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Нові фотографії

Увага!

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter

Розклад

Опитування

На сайті ведуться роботи. Скажіть зараз при заходженні на сайт чи спрацьовує Ваш антивірус?