Виставка «Дари осені»

Друк

28102012Щорічно в нашій школі проводиться виставка дитячих поробок з овочів «Дари осені» і кожного року вражають фантазія, талант та майстерність виконання робіт! Хочеться виділити роботу 3в класу під назвою «Чарівна птаха-осінь», в яку вагомий вклад внесла класовод Волощенко Ірина Іванівна. Вона не тільки допомагала дітям створювати цю «Птаху-осінь», а й сама написала прекрасний вірш, котрий був логічним завершенням та вагомим доповненням до роботи. Так тримати!

Всі роботи, котрі були представлені на виставці, заслуговують похвали! Тому вкотре, всі учасники отримали подяки від школи за участь у виставці! МОЛОДЦІ! Чекаємо на такі ж чарівні роботи в наступному році!

Переглянути весь альбом

Головне меню

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Нові фотографії

Скільки предметів потрібно вивчати у школі?

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter

Розклад