Виставка «Дари осені»

28102012Щорічно в нашій школі проводиться виставка дитячих поробок з овочів «Дари осені» і кожного року вражають фантазія, талант та майстерність виконання робіт! Хочеться виділити роботу 3в класу під назвою «Чарівна птаха-осінь», в яку вагомий вклад внесла класовод Волощенко Ірина Іванівна. Вона не тільки допомагала дітям створювати цю «Птаху-осінь», а й сама написала прекрасний вірш, котрий був логічним завершенням та вагомим доповненням до роботи. Так тримати!

Всі роботи, котрі були представлені на виставці, заслуговують похвали! Тому вкотре, всі учасники отримали подяки від школи за участь у виставці! МОЛОДЦІ! Чекаємо на такі ж чарівні роботи в наступному році!

Переглянути весь альбом

Головне меню

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Нові фотографії

Увага!

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter

Розклад

Опитування

На сайті ведуться роботи. Скажіть зараз при заходженні на сайт чи спрацьовує Ваш антивірус?