Понеділок, червня 26, 2017


Результати шкільних олімпіад

Вітаємо переможців І етапу олімпіад з базових дисциплін, які будуть захищати честь нашої школи на міському етапі.

Предмет

Прізвище ім’я учня

Клас

Місце

Прізвище наставника


Англійська

мова

Іванов Іван

І

Бурова Т.В.

Кондратенко Єлизавета

ІІ

Пилипишина Н.М.

Романюк Іван

І

Пилипишина Н.М.

Косіванова Яніна

ІІ

Пилипишина Н.М.

Шостак Олена

10Б

І

Турченко Н.С.

Лисонь Олександра

10А

ІІ

Грошева В.В.

Філіпенко Марина

11А

І

Ворона К.С.

Нестерова Дар’я

11Б

ІІ

Мішуровська І.Ю.


Російська

мова

Майба Діана

І

Рацул В.О.

Шостак Олена

10Б

І

Нагорна В.В.

Апціаурі Ірина

10Б

ІІ

Нагорна В.В.

Хліменкова Анастасія

11А

1

Рацул В.О.

Банавічуте Еріка

11А

ІІ

Рацул В.О.


Українська

мова

Пилипишина Маргарита

1

Новіцька О.М.

Косіванова Яніна

1

Мацко Н.М.

Шостак Олена

10Б

1

Новіцька О.М.

Бабич Валентин

11Б

1

Новіцька О.М.


Історія

Ковальова Марина

І

Плетень В.М.

Романюк Іван

І

Плетень В.М.

Лисонь Олександра

10А

І

Плетень В.М.

Куріпка Владислав

11Б

І

Криховецька Т.Г.

Біологія

Шуліка Олександра

І

Усачова А.О.

Косенко Дар’я

І

Усачова А.О.

Лисонь Олександра

10А

І

Усачова А.О.

Бабич Валентин

11Б

І

Усачова А.О.

Андрєєва Аліна

11В

І

Усачова А.О.

Дощенко Влад

І

Коломієць Л.А.

Фізика

Іванов Іван

І

Коломієць Л.А.

Скрипка Максим

ІІ

Коломієць Л.А.

Косенко Даря

1

Бузько В.Л.

Шостак Олена

10Б

ІІ

Коломієць Л.А.

Дубина Володимир

11В

І

Коломієць Л.А.

Сандирєва Марина

11Б

ІІ

Коломієць Л.А.


Хімія

Іванов Іван

І

Воронцова Т.О.

Скрипка Максим

ІІ

Воронцова Т.О.

Косенко Даря

1

Воронцова Т.О.

Хліменкова Анастасія

11А

1

Воронцова Т.О.


Географія

Габаєв Зураб

І

Волошина Т.В.

Іванов Іван

І

Кулагіна Г.А.

Клсіванова Я

І

Волошина Т.В.

Апціаурі Ірина

10Б

І

Кулагіна Г.А.

Нещадименоко Марія

11В

І

Волошина Т.В.


Математика

Самвелян Лілія

І

Цибульська Н.А.

Петрова Анастасія

І

Петрова Н.Г.

Скрипка Максим

І

Цибульська Н.А.

Загороднюк Дмитра

І

Іванець І.А.

Герушта Валентин

10Б

І

Петрова Н.Г.

Дубина Володимир

11В

І

Цибульська Н.А.

Право

КінкладзеХристина

І

Кузютічев С.Г.

Апціаурі Ірина

10Б

І

Кузютічев С.Г.

Філіпенко Марина

11А

І

Кузютічев С.Г.

Астрономія

Романюк Іван

І

Бузько В.Л.

Фізична культура

Коломієць Олег

11Б

І

Лавров С.О.

Банявічуте Еріка

11А

І

Бричка В.А.

Трудове навчання

Кінкладзе Христина

І

Заєць І.В.

Бажаємо вам перемагати у всіх ваших справах!!!

Ми будемо за вас вболівати під час міських змагань!!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

  • Вконтакте
  • Facebook

футер

Авторські права © 2017 Кіровоградська спеціалізована загальноосвітня середня школа №6. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2011 © Український переклад Joomla! Україна.