Понеділок, квітня 24, 2017

Тиждень математики в початковій школі

16 12 2012    З 5 по 9 грудня в школі проводився Тиждень математики   в початковій школі.
Однією з найважливіших цілей проведення даного позакласного заходу є посилення інтересу учнів до предмета, розвиток творчих і математичних здібностей школярів, можливість для кожного учня знайти застосування своїм силам, а для вчителя — виявити й розвинути здібності своїх вихованців.

Даний позакласний захід проходився масово. В ньому  брали участь більшість учнів молодших класів закладу, а вчителі докладали максимум зусиль для забезпечення рівних можливостей для всіх дітей, незалежно від рівня їхніх навчальних досягнень.
Робота в межах предметного тижня охоплювала кожний окремий клас та об'єднання класів за паралелями, а також усі початкові класи нашої школи.