Понеділок, червня 26, 2017


Інформація про випускників

 ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОДАЛЬШУ ЗАЙНЯТІСТЬ ВИПУСКНИКІВ 11 А КЛАСУ 2013-2014 Н.Р.

Класний керівник Чеховська В.М.

S№пп

П.І.П.

Домашня адреса

Навчальний заклад

факультет

Форма навчання

1

АбуладзеМаріам Карлівна

С. Підгайці,

вул. Зарічна, 18

Польша, Варшава університет Вістола

туризм

денна

2

Білявський Олексій Євгенійович

Андріївська12 кв.130

Кіровоградський педагогічний університет

історія

денна

3

Бородіна Аліна Геннадіївна

Вул. Хабаровська,5

к. 2 кв. 81

Кіровоградський педагогічний університет

Прикладна лінгвістика

денна

4

Єрьоменко Олександра Русланівна

Вул. Хабаровська,5

к. 7 кв.179

Національний університет Одеська юридична академія

Інститут прокуратури і слідства

денна

5

Журило Олександр Олександрович

Вул. Родимцева, 72 б

кв. 38

Кіровоградський національний технічний університет

Інженерна механіка

денна

6

Заєць Ростислав Геннадійович

Вул. Пожарського, 5

кв. 28

Кіровоградський педагогічний університет

політологія

денна

7

Згривець Карина Геннадіївна

Вул. Хабаровська,5

к. 1 кв. 34

Університет муніципального управління

право

денна

8

Карпов Дмитро Вадимович

Вул. Преображенська, 54

Академія внутрішніх справ

юридичний

Заочна

(помічник юриста)

9

Кожухар Радислав Павлович

Пр. Винниченка,1

кв. 111

Одеський національний медичний університет

педіатрія

денна

10

Костенко Дмитро Павлович

Вул. Ізмаїльська,14

Кіровоградський педагогічний університет

історія

денна

11

Лисонь Олександра Олександрівна

Вул. Народна, 39

Польша

Міжнародне право

денна

12

Петрушенко Ольга Віталіївна

Вул. П. Морозова, 25

Кіровоградський педагогічний університет

право

денна

13

Полудень Карина Анатоліївна

Пр. Миру, 12 кв. 8

Кіровоградський педагогічний університет

право

денна

14

Решетов Андрій Дмитрович

Вул. Чорноморська, 9

Технікум ім. Сая

право

денна

15

Рубан Олександр Олександрович

Вул..Комсомольська, 1/2

СловакіяБратислава

мовна школа

16

Ситнікова Аліна Володимирівна

Вул..Ізмаїльська, 28

Академія митної служби

м. Дніпропетровськ

юридичний

денна

17

Скороход Катерина Олександрівна

Вул.Новоросійська,6

Університет ім. Поплавського

документознавство

денна

18

Скороход Ольга Володимирівна

Пр. Веселий,26

Одеський архітектурний університет

Водне господарство

денна

19

Сотніченко Денис В’ячеславович

Вул. Кишинівська,67

Кіровоградський політехнічний університет

комп’ютерна інженерія

денна

20

Товстяна Дар’я Леонідівна

Вул.. Сумська,53

Кіровоградський педагогічний університет

хореографія

денна

21

Томченко Катерина Едуардівна

Вул. Покровська, 7

Чернівецький університет

Румунська мова

денна

22

Хван Карина Владиславівна

Вул.Н.Пя’тихатська, 12

Кіровоградська льотна академія

менеджмент

денна

23

Хмеленко Ярослав Олександрович

Вул.. Андріївська, 12

к.2 кв.80

Національний університет Одеська юридична академія

Міжнародні правові відносини

денна

 

Інформація про подальшу зайнятість випускників 11-Б класу (2013-2014 навчальний рік)                

Класний керівник: Волкова А.Д.

№ п/п

П.І.П.

Домашня адреса

Назва навчального закладу

Факультет, спеціальність

Форма навчання

1.

Антонова Аліна Олександрівна

вул. Полтавська 30, кв.17

Кіровоградський державний педагогічний університет ім.В.Вінниченка

 

Практична психологія Соціальна педагогіка

денна

2.

Апціаурі Ірина Олегівна

вул. Велика перспективна 1б, кв. 10

Коледж Німеччина

медицина

денна

3.

Бек Олександр Олегович

пров. Акімовський 12

Кіровоградський національний технічний університет

Системна інженерія

денна

4.

Виговський Іван Олегович

вул. Пашутіна 34, кв.6

Працевлашто-ваний у м.Москва

 

 

5.

Габаєв Турпал Арбоєвич

вул.Гоголя, 127, кв.4

Кооперативний коледж економіки і права ім.М.П.Сая

Бугалтерсь-кий облік

Інди-відуальна

6.

Гандилян Анна Ашотівна

вул.8 Березня 12а

Національний аерокосмічний університет ім.М.Є.Жуковсь-кого «Харківський авіаційний інститут»

психологія

денна

7.

Герушта Валентин Юрійович

пров.Чайковського, 62

Університет Чехія

Комп’ютерні технології

денна

8.

Губа Наталія Ігорівна

вул.Дзержинського

59, кв.19

Відокремленний структурний підрозділ Національного авіаційного університету «Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету»

Аеро-навігаційне обслугову-вання польотів

денна

9.

Гюрджян Алік Вагевич

вул.Шевченко 26,

кв.31

Виїхав до м.Москва

 

 

10.

Долгіх Ірена Володимирівна

вул.Преображенсь-

ка 6, кв.208

Кіровоградський національний технічний університет

Фінанси і кредит

денна

11.

Карпова Вероніка Костянтинівна

пр-т. Університет-

ський 17/2,кв.817

Національний авіаційний університет

Туризм

денна

12.

Мазлумян Гоар Хачатурівна

вул.Тімірязева 79,

кв.27

Кіровоградський державний педагогічний університет ім.В.Вінниченка

Право-знавство

денна

13.

Мартиненко Валентин Олегович

вул.Кірова 62,

кв.3

Кіровоградський державний педагогічний університет ім.В.Вінниченка

Інформатика

денна

14.

Миронова Карина Андріївна

вул..Гайдара 3

Відокремленний структурний підрозділ Національного авіаційного університету «Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету»

 

Комп’ютерні системи та обслугову-вання польотів

денна

15.

Підплетній Олександр Олександрович

вул.О.Бур’янової 8

Кіровоградський державний педагогічний університет ім.В.Вінниченка

Історія та право знав-ство

заочна

16.

Шостак Олена Ігорівна

вул.Пашутіна 57,

кв.9

Киівський національний університет ім.Тараса Шевченка

Німецька мова і література та переклад

денна

17.

Яковлєва Анна Ігорівна

Вул.50 років Жовтня 22-а, кв. 56

Кіровоградський державний педагогічний університет ім.В.Вінниченка

Політологія

денна

 ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОДАЛЬШУ ЗАЙНЯТІСТЬ ВИПУСКНИКІВ 11 А КЛАСУ 2013-2014 Н.Р.

Класний керівник Чеховська В.М.

S№пп

П.І.П.

Домашня адреса

Навчальний заклад

факультет

Форма навчання

1

АбуладзеМаріам Карлівна

С. Підгайці,

вул. Зарічна, 18

Польша, Варшава університет Вістола

туризм

денна

2

Білявський Олексій Євгенійович

Андріївська12 кв.130

Кіровоградський педагогічний університет

історія

денна

3

Бородіна Аліна Геннадіївна

Вул. Хабаровська,5

к. 2 кв. 81

Кіровоградський педагогічний університет

Прикладна лінгвістика

денна

4

Єрьоменко Олександра Русланівна

Вул. Хабаровська,5

к. 7 кв.179

Національний університет Одеська юридична академія

Інститут прокуратури і слідства

денна

5

Журило Олександр Олександрович

Вул. Родимцева, 72 б

кв. 38

Кіровоградський національний технічний університет

Інженерна механіка

денна

6

Заєць Ростислав Геннадійович

Вул. Пожарського, 5

кв. 28

Кіровоградський педагогічний університет

політологія

денна

7

Згривець Карина Геннадіївна

Вул. Хабаровська,5

к. 1 кв. 34

Університет муніципального управління

право

денна

8

Карпов Дмитро Вадимович

Вул. Преображенська, 54

Академія внутрішніх справ

юридичний

Заочна

(помічник юриста)

9

Кожухар Радислав Павлович

Пр. Винниченка,1

кв. 111

Одеський національний медичний університет

педіатрія

денна

10

Костенко Дмитро Павлович

Вул. Ізмаїльська,14

Кіровоградський педагогічний університет

історія

денна

11

Лисонь Олександра Олександрівна

Вул. Народна, 39

Польша

Міжнародне право

денна

12

Петрушенко Ольга Віталіївна

Вул. П. Морозова, 25

Кіровоградський педагогічний університет

право

денна

13

Полудень Карина Анатоліївна

Пр. Миру, 12 кв. 8

Кіровоградський педагогічний університет

право

денна

14

Решетов Андрій Дмитрович

Вул. Чорноморська, 9

Технікум ім. Сая

право

денна

15

Рубан Олександр Олександрович

Вул..Комсомольська, 1/2

СловакіяБратислава

мовна школа

16

Ситнікова Аліна Володимирівна

Вул..Ізмаїльська, 28

Академія митної служби

м. Дніпропетровськ

юридичний

денна

17

Скороход Катерина Олександрівна

Вул.Новоросійська,6

Університет ім. Поплавського

документознавство

денна

18

Скороход Ольга Володимирівна

Пр. Веселий,26

Одеський архітектурний університет

Водне господарство

денна

19

Сотніченко Денис В’ячеславович

Вул. Кишинівська,67

Кіровоградський політехнічний університет

комп’ютерна інженерія

денна

20

Товстяна Дар’я Леонідівна

Вул.. Сумська,53

Кіровоградський педагогічний університет

хореографія

денна

21

Томченко Катерина Едуардівна

Вул. Покровська, 7

Чернівецький університет

Румунська мова

денна

22

Хван Карина Владиславівна

Вул.Н.Пя’тихатська, 12

Кіровоградська льотна академія

менеджмент

денна

23

Хмеленко Ярослав Олександрович

Вул.. Андріївська, 12

к.2 кв.80

Національний університет Одеська юридична академія

Міжнародні правові відносини

денна

 

Інформація про подальшу зайнятість випускників 11-Б класу (2013-2014 навчальний рік)                

Класний керівник: Волкова А.Д.

№ п/п

П.І.П.

Домашня адреса

Назва навчального закладу

Факультет, спеціальність

Форма навчання

1.

Антонова Аліна Олександрівна

вул. Полтавська 30, кв.17

Кіровоградський державний педагогічний університет ім.В.Вінниченка

 

Практична психологія Соціальна педагогіка

денна

2.

Апціаурі Ірина Олегівна

вул. Велика перспективна 1б, кв. 10

Коледж Німеччина

медицина

денна

3.

Бек Олександр Олегович

пров. Акімовський 12

Кіровоградський національний технічний університет

Системна інженерія

денна

4.

Виговський Іван Олегович

вул. Пашутіна 34, кв.6

Працевлашто-ваний у м.Москва

 

 

5.

Габаєв Турпал Арбоєвич

вул.Гоголя, 127, кв.4

Кооперативний коледж економіки і права ім.М.П.Сая

Бугалтерсь-кий облік

Інди-відуальна

6.

Гандилян Анна Ашотівна

вул.8 Березня 12а

Національний аерокосмічний університет ім.М.Є.Жуковсь-кого «Харківський авіаційний інститут»

психологія

денна

7.

Герушта Валентин Юрійович

пров.Чайковського, 62

Університет Чехія

Комп’ютерні технології

денна

8.

Губа Наталія Ігорівна

вул.Дзержинського

59, кв.19

Відокремленний структурний підрозділ Національного авіаційного університету «Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету»

Аеро-навігаційне обслугову-вання польотів

денна

9.

Гюрджян Алік Вагевич

вул.Шевченко 26,

кв.31

Виїхав до м.Москва

 

 

10.

Долгіх Ірена Володимирівна

вул.Преображенсь-

ка 6, кв.208

Кіровоградський національний технічний університет

Фінанси і кредит

денна

11.

Карпова Вероніка Костянтинівна

пр-т. Університет-

ський 17/2,кв.817

Національний авіаційний університет

Туризм

денна

12.

Мазлумян Гоар Хачатурівна

вул.Тімірязева 79,

кв.27

Кіровоградський державний педагогічний університет ім.В.Вінниченка

Право-знавство

денна

13.

Мартиненко Валентин Олегович

вул.Кірова 62,

кв.3

Кіровоградський державний педагогічний університет ім.В.Вінниченка

Інформатика

денна

14.

Миронова Карина Андріївна

вул..Гайдара 3

Відокремленний структурний підрозділ Національного авіаційного університету «Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету»

 

Комп’ютерні системи та обслугову-вання польотів

денна

15.

Підплетній Олександр Олександрович

вул.О.Бур’янової 8

Кіровоградський державний педагогічний університет ім.В.Вінниченка

Історія та право знав-ство

заочна

16.

Шостак Олена Ігорівна

вул.Пашутіна 57,

кв.9

Киівський національний університет ім.Тараса Шевченка

Німецька мова і література та переклад

денна

17.

Яковлєва Анна Ігорівна

Вул.50 років Жовтня 22-а, кв. 56

Кіровоградський державний педагогічний університет ім.В.Вінниченка

Політологія

денна

...
  • Вконтакте
  • Facebook

футер

Авторські права © 2017 Кіровоградська спеціалізована загальноосвітня середня школа №6. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2011 © Український переклад Joomla! Україна.