Четвер, грудня 14, 2017

"Чисте місто"

Протягом квітня 2013 року в рамках Місячника екологічного виховання учні школи прийняли участь в міській акції «Чисте місто». Діти разом з класними керівниками привели до ладу шкільний двір та територію прилеглу до школи по вулиці Тімірязєва.

26 квітня 2013 року учні школи прийняли участь в заходах, пов’язаних з 27-ми роковинами Чорнобильської катастрофи. В школі проведені виховні години пам’яті о людях, які ціною власного здоров’я та життя ліквідували наслідки аварії на Чорнобильській станції. До виховних годин були залучені представники краєзнавчого музею. Проведена виставка фотографій та учні 5-х класів переглянули документальний фільм про трагедію.

29 квітня – міжнародний день танцю! Ця подія не оминула і наш навчальний заклад. Танець об’єднав майже всіх учнів – приймало участь 400 чоловік у постановці флеш-мобу. Всі школи міста 29 квітня о 10 годині ранку об‘єдналися однією спільною ідеєю – ще раз доказати всім, що Кіровоград – танцювальна столиця!

Вперше в цьому навчальному році учні 10-11 класів прийняли участь в міському військово-патріотичному конкурсі пісні та строю. Славні традиції патріотичного виховання молоді повертаються!

Напередодні Великодня учні гуртка декоративно-ужиткового мистецтва представили виставку дитячих робіт «Пасхальна листівка»