П'ятниця, березня 24, 2017

Конференція від 01.11.2012

На виконання річного плану роботи педагогічного колективу школи на 2012-2013 навчальний рік, наказу по школі від   18 вересня 2012 року                 № 559/о «Про підготовку до проведення конференції   за   темою «Використання досягнень науки у системі роботи вчителя – основа розвитку творчої особистості учня» у навчальному закладі 01.11.2012 року був проведений захід.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

1. 1.Європейський освітній досвід : фінська школа як освітнє співтовариство (Кравченко Н.С., директор школи).
  2. 2.Інноваційні педагогічні технології (Бойко Л.Б., заступник директора з навчально-виховної роботи).
  3. 3.Використання педагогічного досвіду з метою розвитку творчої особистості (Ворона Н.М., учитель французької мови, керівник методичного об’єднання учителів французької мови).
  4. 4.Діагностування вчителів з метою виявлення труднощів і шляхів реалізації проблеми з метою визначення рівня готовності до реалізації інноваційної діяльності педагогів ( Дощенко А.А., практичний психолог).

У рамках конференції проведені майстер-класи працівників Кіровоградського інституту післядипломної педагогічної освіти

імені В. Сухомлинського:

1. 1.Майстер – клас «Особливості роботи з мультимедійною дошкою». (Голодюк Л. С.).
  2. 2.Майстер – клас «Методика викладання інформатики у початковій школі». (Литвиненко О. В.).
  3. 3.Майстер – клас «Проектна технологія» (Чала М.С.).

Пропозиції:

Педагогічному колективу:

1.1.         У роботі керуватися принципами гуманності, довіри, взаємоповаги, взаємопідтримки між усіма учасниками навчально-виховного процесу.

1.2.         Використовувати у своїй роботі педагогічний досвід вчителів України.

1.3.         Впроваджувати у роботу елементи інноваційних освітніх технологій.

1.4.         У рамках самоосвіти підвищувати свій професійний рівень у напрямку володіння інформаційними технологіями.