Неділя, квітня 30, 2017

УЧНІ 8-В КЛАСУ ВІТАЮТЬ ВЕТЕРАНА З 9 ТРАВНЯ

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ

veteran2014

День Перемоги - значиме і хвилююче для кожного жителя нашої країни свято, яке ми відзначаємо як данину пам'яті і глибокої поваги славним захисникам Вітчизни, всім, хто самовіддано, героїчно на фронті і в тилу наближав довгоочікуваний день Великої Перемоги.

Це те, що об'єднує нас і робить непереможними перед обличчям будь-яких випробувань. Завойована старшими поколіннями Перемога і сьогодні надихає нас на нові звершення, зміцнює наш дух, допомагає долати труднощі і йти вперед.

Від усієї душі бажаємо Вам, ветерани, здоров'я, щастя, благополуччя, мирного неба над головою і невичерпної віри в краще майбутнє України.

З Днем Великої Перемоги!

vet1