Новини

Наші переможці повернулися з Брюселя до Кропивницького з нагородами!!!

Наші переможці…

Команда учнів т…
День відкритих дверей у Донецькому державному університеті внутрішніх справ

День відкритих…

Цього тижня здо…
209-у річниця з дня народження Тараса Шевченка

209-у річниця з…

Сьогодні в Укра…

ПОБОРЕМО…

Учні ліцею "Мак…
Конференція «STEM/STEAM/STREAM: від теорії до практики»

Конференція «ST…

Педагоги ліцею…
«СпівДія заради дітей»

«СпівДія заради…

В ліцеї "Максим…
Міжнародний день рідної мови в 3-А та 3-Б класах

Міжнародний ден…

Учні 3-А та 3-Б…
2-А

2-А "З Україною…

 2 – А Проєкт "…
Міжнародна співпраця у ліцеї

Міжнародна спів…

Ліцей "МАКСИМУМ…
Захід до Дня Героїв Небесної Сотні

Захід до Дня Ге…

Учні ліцею "Мак…
День пам'яті Героїв Небесної сотні 2023

День пам'яті Ге…

20 лютого 2014…
Міжнародний день рідної мови 2023

Міжнародний ден…

21 лютого в Укр…

photo 2023 03 15 11 51 30Команда учнів та вчителів отримали нагороду у конкурсі «Histolab Award for Innovative School Projects in History Education».
Участь у конкурсі була можливою завдячуючи тому, що наш заклад є учасником всеукраїнської Програми «Демократична школа», та частиною мережі демократичних шкіл Ради Європи.
Нагороду команда отримала 10 березня. Перед цим тривала довга та кропітка робота кожного учня та вчителя у підготовці фінального результату - коміксу «Ярослав Мудрий», за допомогою якого показали цікавий варіант вивчення уроків історії.
Участь у проекті брали семеро учнів ліцею 6-8 класів - Ніколь Аль Асаді, Павло Барбанов, Єгор Безеда, Маргарита Булатова, Ярослава Відіборенко, Катерина Павелко, Дмитро Патлач під керівництвом Інни Відіборенко, вчительки історії, методиста КОІППО та вчителів англійської мови Алли Бонк та Галини Патлач.
Організатори відзначили високий рівень як проекту, так і виступу учнів підчас підсумкової конференції (робоча мова: англійська).
Учні та вчителі ліцею "Максимум" гідно представили Україну в Бельгії та розповіли про історію України світу.
У рамках подорожі до Брюсселю, учні відвідали з екскурсіями міста Львів, Краків, а також музей колишнього німецького концтабору "Аушвіц-Біркенау". У Брюсселі мали екскурсію в Домі європейської історії та містом.
Довідково: Мета конкурсу "Histolab" зібрати інноваційні ініціативи та ідеї в історичній освіті не лише від вчителів та науковців, але й від учнів шкіл.
Нагорода HISTOLAB за інноваційні ідеї та проекти в школах заохочує учнів ділитися своїми інтересами та ідеями, а також розповідати нам, як вони хочуть вивчати історію.