изображение viber 2021 10 13 20 40 23 990Шановні батьки!

Враховуючи зростаючу статистику захворюваності на COVID, рішення Національної комісії з питань ТЕБ та НС, рекомендації МОН та рішення педагогічної ради, з 18 по 23 жовтня школа переходить на навчання з використанням дистанційних технологій для 2-11 класів, а з 25 по 31 жовтня, відповідно до затвердженої структури навчального року, учні 2-11 класів підуть на канікули. 

Для учнів 1х класів вводяться канікули з 18 по 31 жовтня.

Найближчим часом від своїх класних керівників ви отримаєте посилання на онлайн уроки (в ZOOM/Meet), а також коди курсів у Classroom. 

Адміністрацією школи було надано рекомендацію вчителям провести більшість уроків за допомогою ZOOM/Meet.

Просимо заздалегідь перевірити пристрої, якими будуть користуватися ваші діти для здійснення навчання з використанням дистанційних технологій (планшет, ноутбук, комп’ютер тощо), чи функціонують на цих пристроях додатки Classroom, Meet, ZOOM тощо. За необхідності, оновіть ці додатки для їхньої стабільної роботи на ваших пристроях. 

Бажаємо міцного здоров’я вам та вашим дітям!

З повагою, 
Адміністрація НВО №6

IMG 409313 жовтня наш навчальний заклад започаткував нову традицію "Свято козацької пісні". Старт цього проекту відбувся дуже вдало. В ньому взяли участь учні п'ятих та шостих класів на чолі зі своїми класними керівниками. Шість класів обирали козацьку пісню, вивчали історію та виконували всім класом. Цей проект мав на меті не лише викликати патріотичні почуття, а і об'єднати мистецтвом  дитячі колективи класів, адже хоровий спів вимагає від учасників уваги, гармонії, злагодженості та "відчуття плеча". Педагогічна технологія співробітництва дала позитивний результат.

Два керівника гуртка з музичною освітою, Бадеха Вікторія Андріївна та Яловега Олександра Вадимівна, зробили підбірку козацьких пісень, які діти уважно прослухали. Надзвичайно складним процесом виявився вибір пісні. І нарешті веселі, змучені, не завжди задоволені репетиціями, діти дружно заспівали. Це було приємне відкриття для самих дітей і для педагогів, адже перший крок до об'єднання класу було зроблено.

Незалежне журі прийняло рішення відзначити кожен клас, аби створити ситуацію успіху для кожної дитини. Дуже сподіваємось, що ця чудова хорова традиція буде радувати нас і в інших тематичних святах.

*Пісні виконувалися у повному форматі, але ми подаємо лише фрагменти виступів.

 

IMG 1634Сьогодні учні 8 та 10 класів відвідали Всеукраїнський урок профорієнтації «Обери професію своєї мрії»,
Подія відбулася в рамках реалізації Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар'єри "Обери професію своєї мрії" від Міністерства освіти і науки України спільно з ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти", Асоціацією інноваційної та цифрової освіти і компанією «HR YOU».
Мета уроку - допомогти учням старших класів свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішним у житті і реалізувати себе в Україні.
У проєкті взяли участь відомі українські зірки та провідні кар'єрні консультанти для підлітків.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж