IMG 8e6a9f9e20dc87757cce6f21804ccce8 VПершість міста з баскетболу 3*3. Вітаємо команду дівчат з перемогою у міських змаганнях з баскетболу 3*3!Так тримати!

У вівторок, 16 лютого, відбулася творча майстерня «З рук в руки», основною темою якої стала методика організації роботи в групах. На трьох локаціях вчителі іноземної мови поділилися досвідом зі своїми колегами та продемонстрували різноманітні прийоми та техніки роботи з учнями. #щороблятьвчителінаканікулах#цікавознати #майстерня #кооперація #колаборація #тімбілдінг
За вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, активну громадянську позицію та сприяння у проведенні міжнародної акції Всесвітній день прибирання “World Cleanup Day” наша школа отримала ПОДЯКУ від Управління молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та ГО «Let’s do it Ukraine» у Кіровоградській області.  «Завдяки Вашій соціальній-екологічній відповідальності, ми разом зможемо зробити нашу країну чистою та сформуємо екологічну культуру», - йдеться у повідомленні. Дякуємо за відзнаку та підтримку!  
Одним із важливих пріоритетів освітнього процесу в Новій українській школі є створення соціально безпечного простору шляхом формування в учнів вміння правильно поводитись у небезпечних та критичних ситуаціях загрози життю, честі та гідності особистості, булінгу, мобінгу, надавати допомогу собі та іншим. Упродовж трьох днів (15-17 лютого 2021 року) класні керівники та соціально-психологічна служба школи пройшли навчальний тренінг по роботі з просвітницько-профілактичною програмою «Не смійся з мене».
Детальніше...
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж