Хронологія

Становлення освіти в нашій місцевості має давню і славну історію.

Десятого жовтня 1860 року в місті Елисаветграді відбулося відкриття двокласного жіночого училища другого розряду.

Дев`ятого вересня 1870 року жіноче училище було перейменоване в загальну жіночу гімназію в складі шести класів і переведено в дім на вулиці Перспективній (Карла Маркса), вугол Нижнє-Донської (Тімірязєва)

В 1884 році в гімназії було відкрито сьомий клас.

В 1881 році при гімназії було відкрито восьмий педагогічний клас.

По 1888 рік, тобто за 18 років існування гімназії, всього закінчило курс 7 класу 388 учениць, а курс 8 класу 204 учениці, з них 37 з званням домашніх наставниць.

В 1899 році загальна жіноча гімназія була переведена в іншу будівлю, а в цьому будинку було відкрито шестикласне міське училище.

gruppaminВ 1901 році при училищі відкрито однорічні педагогічні курси. які в 1910 році були переведені в дворічні.

Шестикласне міське училище в 1913 році перетворилося в чотирикласне вище навчальне училище.

В 1918 - 1919 навчальному році в училищі навчалося 258 хлопців.

В 1920 році була відкрита семирічна школа № 6.

В 1926 році школі № 6 було надано статус середньої школи. Першим директором школи був Феоктистов А. П.

В 1936 році школа урочисто відмітила перший випуск десятикласників.

30 учнів отримали атестати, 9 з них отримали похвальні грамоти і атестати з особливою відміткою " Має право вступу у Вищі Навчальні Заклади без іспитів".

В 1944 році після звільнення від фашистських окупантів міста Кіровограда були відновлені три початкові школи, 14 неповних середніх шкіл і 8 середніх, в тому числі і школа № 6.

Директорами школи № 6 в післявоєнний період були: Кравченко А. А., Борисович К. А., Ерьомін П. Д., Рябчун А. Л., Антоненко Г. І., Чеховський В. А. Кравченко Н.С.

ryabchyndirektordurektornew

Чеховський В. А.                         Кравченко Н.С.