У складі навчального закладу функціонує спеціалізована загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів та центр естетичного виховання «Натхнення».

Школа працює за навчальним планом гуманітарного спрямування та спеціалізацією в галузі іноземних мов. Специфіка нашого навчального закладу полягає у поглибленому вивченні англійської  мови з першого класу, французької  або німецької  мов з п’ятого класу.
Навчання здійснюється української мовою.

У старшій школі функціонують класи з поглибленими вивченням двох іноземних мов (англійська та німецька або французька) та класи з поглибленим вивченням англійської мови та інформатики (програмування).

У 2020/2021 навчальному році відкрито 35 класів: за очною (денною) формою навчання

1-4  14 класів

5-9  15 класів

10-11   4 класи