Ми віримо в те, що у кожного має бути можливість розвиватись і будувати своє майбутнє. Саме тому ми створили даний профіль, зі свіжим поглядом на процес викладання.

НА ДАНОМУ ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЮТЬСЯ НАСТУПНІ ПРЕДМЕТИ:

інформатика (програмування та інформаційні технології) (поглиблене вивчення) - 5 год/ тижд;

іноземна мова (англійська) (поглиблене вивчення) - 5 год/тижд.

На академічному рівні вивчаються українська мова та математика, що дає можливість учням бути конкурентоспроможними та успішно скласти ЗНО з цих предметів, а саме:

·     українська мова - 2,5 год/тижд;

·     математика (алгебра/геометрія) - 4 год/тижд.

КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

knushykКНИШУК Анатолій Васильович

педагог з кваліфікацією «спеціаліст вищої категорії», звання «учитель-методист». Програміст, співзасновник школи програмування «Ш++», засновник міського фестивалю «Vesna soft». Працює в сфері інформаційних технологій понад 20 років. Кожного року учні Анатолія Васильовича займають призові  місця  на олімпіадах програмування, є учасниками «Global Game Jam», переможцями обласного етапу турніру «Юних інформатиків». Професіоналізм викладача добре відомий фахівцям ІТ міста та за його межами.

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА:

три сучасні комп’ютерні класи, мультимедійне обладнання для візуалізації знань, швидкісний інтернет, сучасне програмне  забезпечення.

СПІВПРАЦЯ:

Фірма «Онікс», IT-школа «О'thers», школа програмування «Ш++», Льотна академія Національного авіаційного університету.

Ми вважаємо, що зможемо допомогти майбутнім учням профілю піти схожим шляхом.

Під час навчання учні мають можливість віддалено монетизувати свої знання (за бажанням).

Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить