Основою даного профілю є фізична підготовка, спеціальна підготовка, до якої входить технічна, тактична та інші види, притаманні вибраному виду фізкультурної діяльності, інструкторська і суддівська практика.

Кадрове забезпечення:

педагоги з кваліфікацією «спеціаліст вищої категорії» - 2,
звання «учитель-методист» - 1.

Профільний предмет викладає Лавров Сергій Олександрович – вчитель, відзначений у номінації «Нaйкpaщий вчитель фізкультури» міжнародної премії Global Teacher Prize Ukraine ТОП- 11/2020 року та Топ-50 вчителів 2021 року.

Лавров Сергій Олександрович вчитель відзначений у номінації Нaйкpaщий вчитель фізкультури  Сертифікат міжнародної премії Global Teacher Prize Ukraine Сергія Лаврова

Матеріально-технічна база закладу освіти: сучасні модернізовані зали, та інвертар.

Співпраця:

- факультет фізичного виховання ЦДПУ імені Володимира Винниченка,

- Програма «Демократична школа», обласна організація з волейболу,

- міська організація «Спорт для всіх».

Діяльність учителів фізичного виховання неодноразово висвітлювалася у регіональних мас-медіа.

Здобутки учнів:

- волейбольна команда юнаків та дівчат - багаторазові призери першості міста з волейболу;

- футбольна команда хлопців – чемпіони України на призи клубу шкіряний м’яч у 2016 році та учасники чемпіонату світу в Парижі;

- Матякубов Базарбой – чемпіон Європи 2021 року з боксу.

Запошуємо до нашого закладу вивчати освітній профіль «Фізична культура та іноземні мови».

Ми у Tik Tok

Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru