Новини

Найталановитіший 2018

Найталановитіши…

ЗІЗНАЙТЕСЯ! ВИ…
«Спортивне місто – здорова нація»

«Спортивне міст…

14 квітня 2018…
Корисні канікули

Корисні канікул…

Що таке корисні…
Шкільний офіцер поліції, закріплений за НВО № 6

Шкільний офіцер…

Грінченко Вікто

ІНФОРМАЦІЙНИЙ Л…

ШАНОВНІ   

"Шкільна спільн…

01 квітня 2018…
Родинно-сімейне свято

Родинно-сімейне…

В Концепції Нов…
“Почуйте всі” з 2 по 22 квітня

“Почуйте всі” з…

По всіх регіона…

Міжнародний осв…

Учні НВО №6 взя…
Зустріч зі шкільними офіцерами поліції

Зустріч зі шкіл…

Напередодні вес…
Model United Nations Kropyvnytskyi 2018

Model United Na…

Ну що, друзі!Ми…
«Французьке занурення»

«Французьке зан…

«Французьке зан…

20171207 134145До Дня святого Миколая діти з різних країн світу зазвичай пишуть листи. Саме в цей день за однією з легенд святий Миколай по срібній мотузці спускається на землю і вирушає в подорож по всій планеті. Вночі з 18 на 19 грудня добрий дідусь розкладає свої подарунки в черевички, святкові шкарпетки і під подушки всім слухняним дітям. І що цікаво, діти завжди в захопленні від того, наскільки добрий дідусь вгадав їхні бажання.   От і ми з учнями 2-Г написали листа Святому Миколаю. Спочатку ми розповіли про свої добрі вчинки, а вже потім просили у Миколая все, чого наша душа найбільше бажає. Ми були слухняними і робили багато добрих справ.

   56564622 грудня 2017 року в 2 – Б класі ( кл. керівник Шмундир І. О. ) пройшов виховний захід «Людина починається з доброти». Запалений вогник доброти поселився у серцях учнів  після  класної години .Цікаво було спостерігати як учні розв’язували ситуативні задачі, як вчилися бути вдячними і робити добро.

 

FB IMG 15131129641491Під час Всеукраїнського тижня права, що проводиться щороку до міжнародного дня захисту прав людини (його відзначають 10 грудня), учні 4 – В класу разом з класним керівником Волощенко І.І. завітали до головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області. В рамках проекту «Я маю право» працівники обласного управління юстиції розповіли про права дітей і провели   тренінг, під час якого діти працювали в групах і самостійно розвязували проблемні ситуації. Зустріч була цікавою, повчальною.

 

nashdimДля учнів 4-В класу вже стало доброю традицією напередодні Нового року вітати сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування з зимовими святами. 23 грудня 2017 року діти разом зі своїм класним керівником Волощенко І.І. завітали до дитячого будинку «Наш дім». Це єдиний заклад в Україні незакритого типу, що працює за польським проектом. Він не має обслуговуючого персоналу, вихованці самі себе обслуговують: готують їжу, прибирають, доглядають за присадибною ділянкою тощо.  Діти дружно живуть великою родиною під чуйним керівництвом Вінницької Наталії Миколаївни.

Детальніше...