Новини

«Успішні освітні тренди навчання в школі»

«Успішні освітн…

Наскільки молод…

"Рідні гості"…

Учні та педагог…
Свято Halloween

Свято Halloween…

З кожним роком…
День німецької єдності

День німецької…

День німецької…
Вихованці Євроклубу здобули перемогу на брейн-рингу

Вихованці Єврок…

Брейн-ринг для…

"Чемпіонат з Бе…

Сьогодні у школ…

"ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ -…

Щороку першої н…
Lions Quest

Lions Quest…

Впродовж двох д…
«АгроЕкспо – 2018»

«АгроЕкспо – 20…

Учні 7 &nda–кла…
«Happy paw»

«Happy paw…

4 жовтня в закл…
Вшанували пам'ять жертв Голокосту

Вшанували пам'я…

3 жовтня учні 1…

20171207 134145До Дня святого Миколая діти з різних країн світу зазвичай пишуть листи. Саме в цей день за однією з легенд святий Миколай по срібній мотузці спускається на землю і вирушає в подорож по всій планеті. Вночі з 18 на 19 грудня добрий дідусь розкладає свої подарунки в черевички, святкові шкарпетки і під подушки всім слухняним дітям. І що цікаво, діти завжди в захопленні від того, наскільки добрий дідусь вгадав їхні бажання.   От і ми з учнями 2-Г написали листа Святому Миколаю. Спочатку ми розповіли про свої добрі вчинки, а вже потім просили у Миколая все, чого наша душа найбільше бажає. Ми були слухняними і робили багато добрих справ.

   56564622 грудня 2017 року в 2 – Б класі ( кл. керівник Шмундир І. О. ) пройшов виховний захід «Людина починається з доброти». Запалений вогник доброти поселився у серцях учнів  після  класної години .Цікаво було спостерігати як учні розв’язували ситуативні задачі, як вчилися бути вдячними і робити добро.

 

FB IMG 15131129641491Під час Всеукраїнського тижня права, що проводиться щороку до міжнародного дня захисту прав людини (його відзначають 10 грудня), учні 4 – В класу разом з класним керівником Волощенко І.І. завітали до головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області. В рамках проекту «Я маю право» працівники обласного управління юстиції розповіли про права дітей і провели   тренінг, під час якого діти працювали в групах і самостійно розвязували проблемні ситуації. Зустріч була цікавою, повчальною.

 

nashdimДля учнів 4-В класу вже стало доброю традицією напередодні Нового року вітати сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування з зимовими святами. 23 грудня 2017 року діти разом зі своїм класним керівником Волощенко І.І. завітали до дитячого будинку «Наш дім». Це єдиний заклад в Україні незакритого типу, що працює за польським проектом. Він не має обслуговуючого персоналу, вихованці самі себе обслуговують: готують їжу, прибирають, доглядають за присадибною ділянкою тощо.  Діти дружно живуть великою родиною під чуйним керівництвом Вінницької Наталії Миколаївни.

Детальніше...