Новини

Реєстрація до «Школи успішної дитини» 2022/2023 н.р.

Реєстрація до…

Комунальний зак…
Заходи з організації змістовного дозвілля на літньому майданчику ЦЕВ «НАТХНЕННЯ» НВО №6 з 27.06 по 30.06.22

Заходи з органі…

27.06.22 понеді

Розпочався друг…

Другий етап під…
Привітання з присвоєнням почесного звання

Привітання з пр…

Вітаємо Доброво…

Інформація для…

Шановні випускн…
Семінар

Семінар "Формув…

Відбувся семіна…
Загальношкілна конференція. Звіт директора

Загальношкілна…

Відбулася загал…
Звіт директора школи. Запрошення

Звіт директора…

Шановні учасник…
Свято закінчення навчального року в середній школі

Свято закінченн…

Сьогодні учні с…
Міжнародний день захисту дітей 2022

Міжнародний ден…

1 червня - Міжн…

«Гості В майбутнє» саме так можна назвати неймовірну подорож учнів нашої школи  до Франції, в невеличке містечко Пуатьє. Чому? Тому що нам постійно здавалось, що наш космічний корабель часу доставив нас до школи, навчальний рік якої визначено як 2057-2058.

Уявіть собі заклад освіти, що має форму величезного човна, на борту якого є зимовий сад, теле- та радіо- студії, науково-дослідницькі лабораторії, кінозал, спеціальні зали для іспитів, а крізь ілюмінатори вимальовується найсучасніший парк розваг «Фютюроскоп». Вразили нас  кабінети круглої форми, замість класичних шкільних дошок  і крейди – стіни і фломастери, а столи і стільці неймовірних кольорів озброєні коліщатами. Кабінети з прозорими скляними стінами мають не класичну нумерацію, а ще й розташовані за напрямками частин світу «захід», «схід»… І крім того, все це ще й екіпіроване найсучаснішою технікою. Диво та й годі!

Наша команда мандрівників в Майбутнє складалась із 10 учнів 8-9 класів та двох вчителів французької мови Профатило І.І. та Патлач Г.О. Потрапили ми в цей ліцей з гордою назвою Міжнародний ліцей іновацій для участі в традиційному щорічному заході «Міжнародний тиждень», який збирає учнів різних країн для реалізації спільних проектів, творчих, спортивних, наукових та культурних. Цього року ліцей запросив 12 делегацій ( Данія, Швеція, Іспанія, Італія, Угорщина, Польща, Румунія, Греція, Україна та інші), а об’єднала їх французька мова. Іноземці мали змогу повністю зануритись у французьку культуру і традиції, тому що були прийняті у французькі родини та постійно спілкувались із французькими однолітками під час занять, спільних проектів та подорожей.

Найяскравішою подією Тижня стала реалізація спільного відео-проекту. Учні були поділені на інтернаціональні команди, які очолювали вчителі різних країн. О 8.30 було оголошено тему майбутнього відео, і учні взялись до роботи. Цього року нею став РУХ. Декілька годин наполегливої праці – і результат просто приголомшив! Такого креативного мислення, нестандартного підходу,  професійного відтворення задуму дорослі не очікували!  Поняття «Рух»  було продемонстроване в музиці, танцях, спорті, мистецтві…Просто браво! Браво всім учасникам!

Крім того, іноземні делегації взяли участь у щорічному  Дні відкритих дверей ліцею і змогли візуально, а деякі ще й гастрономічно, представити свої країни, рідні міста та навчальні заклади.

Ми щиро вдячні представникам організації FIFU, які запросили нас, і адміністрації ліцею м.Пуатьє за неймовірну можливість взяти участь у такому фантастичному заході.

Отже, вчімо мови та відкриваємо для себе Європу!