Новини

Свято Halloween

Свято Halloween…

З кожним роком…
День німецької єдності

День німецької…

День німецької…
Вихованці Євроклубу здобули перемогу на брейн-рингу

Вихованці Єврок…

Брейн-ринг для…

"Чемпіонат з Бе…

Сьогодні у школ…

"ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ -…

Щороку першої н…
Lions Quest

Lions Quest…

Впродовж двох д…
«АгроЕкспо – 2018»

«АгроЕкспо – 20…

Учні 7 &nda–кла…
«Happy paw»

«Happy paw…

4 жовтня в закл…
Вшанували пам'ять жертв Голокосту

Вшанували пам'я…

3 жовтня учні 1…
Проект «Демократична школа»

Проект «Демокра…

Продовжуючи роб…

"Вітаємо з пер…

Напередодні Дня…

«Гості В майбутнє» саме так можна назвати неймовірну подорож учнів нашої школи  до Франції, в невеличке містечко Пуатьє. Чому? Тому що нам постійно здавалось, що наш космічний корабель часу доставив нас до школи, навчальний рік якої визначено як 2057-2058.

Уявіть собі заклад освіти, що має форму величезного човна, на борту якого є зимовий сад, теле- та радіо- студії, науково-дослідницькі лабораторії, кінозал, спеціальні зали для іспитів, а крізь ілюмінатори вимальовується найсучасніший парк розваг «Фютюроскоп». Вразили нас  кабінети круглої форми, замість класичних шкільних дошок  і крейди – стіни і фломастери, а столи і стільці неймовірних кольорів озброєні коліщатами. Кабінети з прозорими скляними стінами мають не класичну нумерацію, а ще й розташовані за напрямками частин світу «захід», «схід»… І крім того, все це ще й екіпіроване найсучаснішою технікою. Диво та й годі!

Наша команда мандрівників в Майбутнє складалась із 10 учнів 8-9 класів та двох вчителів французької мови Профатило І.І. та Патлач Г.О. Потрапили ми в цей ліцей з гордою назвою Міжнародний ліцей іновацій для участі в традиційному щорічному заході «Міжнародний тиждень», який збирає учнів різних країн для реалізації спільних проектів, творчих, спортивних, наукових та культурних. Цього року ліцей запросив 12 делегацій ( Данія, Швеція, Іспанія, Італія, Угорщина, Польща, Румунія, Греція, Україна та інші), а об’єднала їх французька мова. Іноземці мали змогу повністю зануритись у французьку культуру і традиції, тому що були прийняті у французькі родини та постійно спілкувались із французькими однолітками під час занять, спільних проектів та подорожей.

Найяскравішою подією Тижня стала реалізація спільного відео-проекту. Учні були поділені на інтернаціональні команди, які очолювали вчителі різних країн. О 8.30 було оголошено тему майбутнього відео, і учні взялись до роботи. Цього року нею став РУХ. Декілька годин наполегливої праці – і результат просто приголомшив! Такого креативного мислення, нестандартного підходу,  професійного відтворення задуму дорослі не очікували!  Поняття «Рух»  було продемонстроване в музиці, танцях, спорті, мистецтві…Просто браво! Браво всім учасникам!

Крім того, іноземні делегації взяли участь у щорічному  Дні відкритих дверей ліцею і змогли візуально, а деякі ще й гастрономічно, представити свої країни, рідні міста та навчальні заклади.

Ми щиро вдячні представникам організації FIFU, які запросили нас, і адміністрації ліцею м.Пуатьє за неймовірну можливість взяти участь у такому фантастичному заході.

Отже, вчімо мови та відкриваємо для себе Європу!