Учні НВО №6 взяли участь у міжнародному освітньому проекті «Історія моєї громади: Минуле для спільного майбутнього», за представництвом Асоціації Німецьких Народних Університетів в Україні (DVV International Ukraine) у партнерстві із Всеукраїнською асоціацією викладачів історії “Нова Доба”.

Конкурс має на меті привернути увагу до місцевої історії та допомогти молодим людям краще зрозуміти методи історичного дослідження.

Завданням конкурсу – є залучення молоді до історико-пошукової роботи, спрямованої на дослідження локальних історичних пам’яток, подій, постатей.

Учні досліджували історії національних громад нашого міста та області .

Проект «Різні культури у нашій громаді»  допоможе  поглибити знання про історичні громади міста, суспільні цінності, дізнатися про походження громад; вдосконалити навички пошуку інформації, її підбір, організацію та презентацію. Діти навчаться розповідати про походження та історичне значення громад міста; зможуть проводити тренінги, вікторини для однолітків і всіх тих, хто цікавиться історією громад;  усвідомлять особисту причетність до подій, що відбуваються в нашому місті

Дослідження учнів НВО №6, м.Кропивницького

«Різні культури у нашій громаді»