Новини

01 квітня 2018 року втретє у місті Кропивницький за ініціативи відбулася (не)конференція для білих ворон "Шкільна спільнота. Співпрацюємо з батьківством".

 Цьогоріч на неї злетілося більш, ніж 200 відповідальних педагогів. 16 експертів презентували свої паралелі на SPEED GEEKING. ) З 10.00  до 12.00 тривала робота екскпертних паралелей.

Марина Хоша, голова «Батьківський рух Харківщини: «Останнім часом ми багато говоримо як і чому саме варто навчати дітей, ще більше про те, що і скільки чого нам винні педагоги, але ми дуже мало, або зовсім не говоримо про батьків...Як бути батьками, як виховувати дітей, як стати гарними татами та матусями своїм дітям - про це все ми не чули в школі, цій грамоті нам не дали у ВУЗі, не звернули на це й вдома, наші батьки, коли нас виховували».

Ігор Конопка, експерт : «Я проводив Найбільший урок у світі для понад 30 «дітей»: шкода на всі потрапили в кадр, але було круто! Вкотре розповідав про Глобальні цілі сталого розвитку та права дитини. Вчителі та батьки у ролі дітей доволі успішно ідентифіковують потреби та права останніх. Вони вже читали Конвенцію і чули про ООН, але звісно, питання залишалися. Радо поділився знаннями та порадами щодо спільної роботи задля досягнення Глобальних цілей, розповів про корисні ресурси, які підкажуть навіть найлінивішим як робити кроки на шляху до зміни світу на краще».

Валентина Шовенко, педагог: «Де знайти заряд позитиву та нових думок на робочий тиждень або як з користю провести вихідний? 
Ось воно - відчуття захоплення, піднесення у спільноті щастя) на третій регіональній (не)конференції міні-ЕdCamp Kropyvnytskyi2018! Дякую за змістовний, цікавий вихідний та море емоцій!!! Експертна паралель була просто супер!
»

Natalia Schneider про сесії: «Прекрасно - це коли ти
драйвово і кайфово проводиш день у новому місті
радієш зустрічі зі своїми щирими друзями
Наталія МамзенкоСветлана ФилипповаВіктор Громовий
не помиляєшся у виборі експертки (
Anna Dudich- Ви пречудова!)
маєш надійну підтримку у проведенні сесії
 Serhii Arkusha
заряджаєшся позитивною і продуктивною енергією ("медитація" від
Олександр Елькін (Oleksandr Elkin)"спільнота_щастя" таки працює!!!Описание: https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f52/1/16/1f923.png