13042018Що таке корисні канікули, можуть розповісти наші школяри. Протягом тижня учні 6-8 класів відвідували заняття з французької мови, які вела викладач Мішель Буісу (м. Тур, Франція). Заняття відбувалися в справжньому французькому оточенні, учні з захопленням працювали з автентичними матеріалами та грали в ігри французьких школярів. В останні десять років Мішель Буісу працює за програмами Français langue étrangère («Французька – як іноземна мова») зі студентами в університетах Бухари (Узбекистан), Дніпра, Нахічевані (Азербайджан).

Цього року пані Мішель працювала викладачем французької мови в Центральноукраїнському національному технічному університеті (м. Кропивницький), де разом зі студентами університету відвідували заняття й наші старшокласники та отримали сертифікати про проходження навчання.