Новини

0105201888Кожен з нас хоча б раз у житті замислювався над тим, ким хоче стати у майбутньому і з якою професією пов’язати свою долю. Саме крок до вибору професії є дуже важливим для подальшого будівництва власного життя і, можливо, саме він стане вирішальною цеглинкою у фундаменті майбутнього.

 25 квітня в обласній бібліотеці ім. Є.Маланюка відбулась зустріч-презентація вищих навчальних закладів Кропивницького, на яку завітали старшокласники нашого  закладу. Вони мали можливість поспілкуватись із заступником декана медичного факультету №2 ДонМУ – Тур Ярославою Володимирівною, заступником декана факультету льотної експлуатації ЛА НАУ – Лефтором Вадимом Васильовичем, керівником Центру довузівської підготовки ЦДПУ ім. В. Винниченка – Іщенко Юлією Миколаївною, заступником декана з інформаційно-просвітницької роботи ЦНТУ – Бісюком Віктором Анатолійовичем та старшим викладачем кафедри металорізальних верстатів та систем ЦНТУ – Єрьоміним Павлом Миколайовичем.

    Основними питаннями, які виникали в аудиторії були умови вступу та подальшого працевлаштування. Додатково, після презентації, відбулось невимушене спілкування із студентами, які більш детально розповіли про студентське життя.

Проведення подібних заходів допоможе учням уникнути помилок при виборі професії, не витратити дорогоцінні роки на навчання не за тим напрямком. Адже знайти себе в світі професії – означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. І тут найважливіше — не схибити.