Новини

Свято Halloween

Свято Halloween…

З кожним роком…
День німецької єдності

День німецької…

День німецької…
Вихованці Євроклубу здобули перемогу на брейн-рингу

Вихованці Єврок…

Брейн-ринг для…

"Чемпіонат з Бе…

Сьогодні у школ…

"ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ -…

Щороку першої н…
Lions Quest

Lions Quest…

Впродовж двох д…
«АгроЕкспо – 2018»

«АгроЕкспо – 20…

Учні 7 &nda–кла…
«Happy paw»

«Happy paw…

4 жовтня в закл…
Вшанували пам'ять жертв Голокосту

Вшанували пам'я…

3 жовтня учні 1…
Проект «Демократична школа»

Проект «Демокра…

Продовжуючи роб…

"Вітаємо з пер…

Напередодні Дня…

0105201888Кожен з нас хоча б раз у житті замислювався над тим, ким хоче стати у майбутньому і з якою професією пов’язати свою долю. Саме крок до вибору професії є дуже важливим для подальшого будівництва власного життя і, можливо, саме він стане вирішальною цеглинкою у фундаменті майбутнього.

 25 квітня в обласній бібліотеці ім. Є.Маланюка відбулась зустріч-презентація вищих навчальних закладів Кропивницького, на яку завітали старшокласники нашого  закладу. Вони мали можливість поспілкуватись із заступником декана медичного факультету №2 ДонМУ – Тур Ярославою Володимирівною, заступником декана факультету льотної експлуатації ЛА НАУ – Лефтором Вадимом Васильовичем, керівником Центру довузівської підготовки ЦДПУ ім. В. Винниченка – Іщенко Юлією Миколаївною, заступником декана з інформаційно-просвітницької роботи ЦНТУ – Бісюком Віктором Анатолійовичем та старшим викладачем кафедри металорізальних верстатів та систем ЦНТУ – Єрьоміним Павлом Миколайовичем.

    Основними питаннями, які виникали в аудиторії були умови вступу та подальшого працевлаштування. Додатково, після презентації, відбулось невимушене спілкування із студентами, які більш детально розповіли про студентське життя.

Проведення подібних заходів допоможе учням уникнути помилок при виборі професії, не витратити дорогоцінні роки на навчання не за тим напрямком. Адже знайти себе в світі професії – означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. І тут найважливіше — не схибити.