Новини

ЧАРІВНІ ЗВУКИ, РІДНЕ СЛОВО – МОЯ СЕРДЕЧНА УКРАЇНСЬКА МОВА.

ЧАРІВНІ ЗВУКИ,…

30 листопада дл…
«Правила поведінки у разі виявлення підозрілих і вибухових пристроїв»

«Правила поведі…

Про правила пов…

Кіно про права…

22-23 листопада…

Вітаємо перемож…

Корчагіна Дар&r…
Місячник української мови і писемності

Місячник україн…

У рамках Місячн…
Cпорт для всіх

Cпорт для всіх…

В рамках проект…
«ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ»

«ДЕНЬ ГІДНОСТІ…

Учні школи долу…
Екскурсія на хутір Надії

Екскурсія на ху…

        15 лист…

ЛітФонтан…

ЛітФонтан у&nbs…
День украї́нської писе́мності та мо́ви

День украї́нськ…

День украї́нськ

0205181228 квітня в Києві відбувся шостий, завершальний етап чемпіонату України з настільного хокею, на якому вирішувалася доля чемпіонського титулу за підсумками сезону 2017-2018 років.

Перед заключним етапом на титул претендували три спортсмени (з 64 учасників): маріуполець Роман Ігнатенко з однією перемогою на етапах, Олексій Корабель з Ірпеня, який мав у активі дві перемоги, і кропивничанин Євген Матанцев – також з двома перемогами, передає кореспондент CBN.

У вирішальній сутичці перемоги домігся саме юний кропивничанин. У фіналі в семиматчевій серії з рахунком 4:3 він здолав маріупольця Романа Ігнатенка.

Євгену цієї зими виповнилося лише 12 років. Ніхто раніше, не лише в Україні, але і в світі, в такому юному віці не ставав чемпіоном країни в дорослому розряді.

У середині червня Женя представить Україну в складі збірної країни, яка відправиться до Швеції на чемпіонат Європи з настільного хокею. Триденний турнірний марафон пройде в шведському місті Ескільстуна – батьківщині настільного хокею та серці всесвітньо відомої компанії Stiga (саме компанія Stiga виробляє настільний хокей зразка, визнаного світовою спільнотою спортивним).