Новини

Реєстрація до «Школи успішної дитини» 2022/2023 н.р.

Реєстрація до…

Комунальний зак…
Заходи з організації змістовного дозвілля на літньому майданчику ЦЕВ «НАТХНЕННЯ» НВО №6 з 27.06 по 30.06.22

Заходи з органі…

27.06.22 понеді

Розпочався друг…

Другий етап під…
Привітання з присвоєнням почесного звання

Привітання з пр…

Вітаємо Доброво…

Інформація для…

Шановні випускн…
Семінар

Семінар "Формув…

Відбувся семіна…
Загальношкілна конференція. Звіт директора

Загальношкілна…

Відбулася загал…
Звіт директора школи. Запрошення

Звіт директора…

Шановні учасник…
Свято закінчення навчального року в середній школі

Свято закінченн…

Сьогодні учні с…
Міжнародний день захисту дітей 2022

Міжнародний ден…

1 червня - Міжн…

0205181228 квітня в Києві відбувся шостий, завершальний етап чемпіонату України з настільного хокею, на якому вирішувалася доля чемпіонського титулу за підсумками сезону 2017-2018 років.

Перед заключним етапом на титул претендували три спортсмени (з 64 учасників): маріуполець Роман Ігнатенко з однією перемогою на етапах, Олексій Корабель з Ірпеня, який мав у активі дві перемоги, і кропивничанин Євген Матанцев – також з двома перемогами, передає кореспондент CBN.

У вирішальній сутичці перемоги домігся саме юний кропивничанин. У фіналі в семиматчевій серії з рахунком 4:3 він здолав маріупольця Романа Ігнатенка.

Євгену цієї зими виповнилося лише 12 років. Ніхто раніше, не лише в Україні, але і в світі, в такому юному віці не ставав чемпіоном країни в дорослому розряді.

У середині червня Женя представить Україну в складі збірної країни, яка відправиться до Швеції на чемпіонат Європи з настільного хокею. Триденний турнірний марафон пройде в шведському місті Ескільстуна – батьківщині настільного хокею та серці всесвітньо відомої компанії Stiga (саме компанія Stiga виробляє настільний хокей зразка, визнаного світовою спільнотою спортивним).