Новини

"Рідні гості"…

Учні та педагог…
Свято Halloween

Свято Halloween…

З кожним роком…
День німецької єдності

День німецької…

День німецької…
Вихованці Євроклубу здобули перемогу на брейн-рингу

Вихованці Єврок…

Брейн-ринг для…

"Чемпіонат з Бе…

Сьогодні у школ…

"ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ -…

Щороку першої н…
Lions Quest

Lions Quest…

Впродовж двох д…
«АгроЕкспо – 2018»

«АгроЕкспо – 20…

Учні 7 &nda–кла…
«Happy paw»

«Happy paw…

4 жовтня в закл…
Вшанували пам'ять жертв Голокосту

Вшанували пам'я…

3 жовтня учні 1…
Проект «Демократична школа»

Проект «Демокра…

Продовжуючи роб…

IMG 1807

Ось і завершився ще один традиційний шкільний захід!
Шостий рік поспіль в школі проводиться загальношкільний фестиваль-конкурс талантів "Найталановитіший".

 Цьогоріч у конкурсі взяли участь 29 учасників з 5-10 класів школи у чотирьох номінаціях: "Вокал", "Музичний інструмент", "Хореографія" та "Художнє слово".

Журі було дуже складно визначитись з переможцем, адже всі конкурсанти продемонстрували високий рівень виконавської майстерності. Та конкурс є конкурс, і мають бути переможці!

Тож, маємо такі результати за версією журі:

ПЕРЕМОЖЦІ:
І вікова категорія
5-А Тарасова Марія та Богомолова Поліна, Вокал
6-А Береговий Кирило, Музичний інструмент
5-А Михальська Кіра, Хореографія
5-Б Васьковська Дарина, Художнє слово

ІІ вікова категорія
7-Б Підплетня Аліна, Вокал
7-Б Саітов Нікіта, Музичний інструмент
7-Б Вітер Валерій, Хореографія
7-В Пономарьова Світлана, Хореографія

ІІІ вікова категорія
10-А Матюшенко Олеся, Вокал
9-В Коваленко Володимир, Музичний інструмент
9-А Олалейе Єлизавета, Хореографія
9-Б Амірчупанова Амінат, Хореографія

ЛАУРЕАТИ:
6-А Чебикіна Марія, Вокал
5-А Михальська Кіра, Вокал
5-В Бутукова Алла та Лінчевська Єва, Вокал
5-А Хахалєва Вероніка, Музичний інструмент
6-Б Матанцев Євгеній, Музичний інструмент
5-А Мисько Олександра, Хореографія
5-А Гурт "Dance style" (Мельніченко Анастасія, Богомолова Поліна, Тарасова Марія), Хореографія
6-Б Сігова Вікторія, Хореографія
6-В Степаненко Софія, Хореографія
6-В Соболь Ігор, Хореографія
6-В Мельник Анастасія, Вокал
7-Б Захар Ковальов, Музичний інструмент
10-Б Валендер Карина, Вокал
8-А Настасієнко Влад, Музичний інструмент
8-А Ковальов В'ячеслав, Музичний інструмент

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ЛАУРЕАТІВ!!!
ДО ЗУСТРІЧІ НАСТУПНОГО РАЗУ!!!

Фотоальбом конкурсу тут: https://www.facebook.com/pg/school6kr/photos/?tab=album&album_id=1629139313859939

Найсвіжіша інформація на сторінках школи в соцмережах:

Facebook: https://fb.com/school6kr

Instagram: https://www.instagram.com/school6kr/

Telegram: http://t.me/school6kr