Новини

Свято Halloween

Свято Halloween…

З кожним роком…
День німецької єдності

День німецької…

День німецької…
Вихованці Євроклубу здобули перемогу на брейн-рингу

Вихованці Єврок…

Брейн-ринг для…

"Чемпіонат з Бе…

Сьогодні у школ…

"ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ -…

Щороку першої н…
Lions Quest

Lions Quest…

Впродовж двох д…
«АгроЕкспо – 2018»

«АгроЕкспо – 20…

Учні 7 &nda–кла…
«Happy paw»

«Happy paw…

4 жовтня в закл…
Вшанували пам'ять жертв Голокосту

Вшанували пам'я…

3 жовтня учні 1…
Проект «Демократична школа»

Проект «Демокра…

Продовжуючи роб…

"Вітаємо з пер…

Напередодні Дня…

Screenshot 2018 05 10 22 23 41 678 com.facebook.lite  6 травня у стінах нашої школи побували незвичайні гості. Хто саме? Волонтер із Франції Тоні Марсело разом з командою, у складі якої був його співвітчизник українського походження Андрій та журналісти радіо «Свобода».

Тоні вже в шостий раз приїздить із Франції до України, щоб передати гуманітарну допомогу  мешканцям трьох населених пунктів  східних регіонів України  - Красногорівці, Мар’їнці та Водяному.

У напівзруйнованих містечках проживають наші співвітчизники, в основному люди похилого віку та діти і, навіть, функціонують школи. Тоні, за своєю ініціативою, збирає одяг, ліки та продукти харчування обездоленим українцям, залучивши до цієї справи мешканців свого рідного міста Ліможа. Осторонь цієї справи не залишились навіть найстаріші співвітчизники Тоні. Так, Асоціація бабусь, що об’єднала жінок літнього віку від 80 до 93 років, плете для маленьких українців шкарпетки, капелюхи та светри.  Тоні вдалось зібрати приблизно 500кг одягу, іграшки, велосипеди, дитячі візочки для найменших.

Цього разу до шляхетної справи Тоні вперше долучилФи і українці, мешканці Кропивницького, а саме: учні, батьки, вчителі нашої школи, НВО №2, обласної школи мистецтв та група приватних підприємців на чолі з Плащевською Д.  Загальними зусиллями нам вдалось зібрати велику кількість шкільного приладдя, засобів гігієни, продуктів харчування, солодощів, купити ліки.

Дуже дякуємо всім тим небайдужим людям, що не залишились осторонь чужої біди.

Величезна подяка всім класним колективам, учням, батькам і вчителям! Особливий респект родині Дальникович за чіткість, оперативність, організованість у зборі допомоги.

Допомога вже знайшла свого адресата.

Щиро віримо, що наступного разу до нашої справи долучаться й інші мешканці нашого міста.

Бо не повинно існувати чужої біди!

Маємо надію, що учні прифронтових територій відчують нашу підтримку, як моральну так і матеріальну. Подальшим нашим кроком співпраці стане виставка малюнків  «Мої мрії» у галереї Єлисаветград», яку зголосився організувати її господар Цуканов М.М. Авторами малюнків будуть діти, що вже знають війну в обличчя.