Помилка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder news/zirkap is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

IMG 8356 З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у НВО №6 відбулися заходи щодо відзначення мужності та героїзму людей які здобували перемогу. Починаючи з квітня, відбувалися виховні години, години спілкування, зустрічі з безпосередніми учасниками Другої світової війни. Класні керівники організовували походи до музеїв (музей при ДЛА НАУ, Обласний краєзнавчий музей), де дітей знайомили з історією міста у 1939 – 1945 роки. Учні 9 – Б класу  відвідали меморіальний комплекс «Вали» та вшанували героїв, які загинули під час АТО.

Вже декілька років поспіль школярі беруть участь  в акції «Зірка пам'яті», вітають ветеранів з святом та надають посильну допомогу.

{gallery}/news/zirkap{/gallery}