1210201844Продовжуючи роботу в проекті «Демократична школа» наш заклад є одним з 10 освітніх закладів України, який зголосився взяти участь в програмі «Пілотування формування та оцінювання громадянських компетентностей у базовій школі» та долучитися до першого дослідницько-експериментального етапу.

Метою даного проекту є: пілотування матеріалів та інструментарію для формування ключових громадянських і соціальних компетентностей в освітньому процесі на рівні базової школи та посилення автономії навчального закладу на засадах загальношкільного підходу; підтримка педагогічної спроможністі вчителів та школи загалом для розбудови демократичного, безпечного, інклюзивного і якісного освітнього середовища.

Активні педагоги, які долучилися до роботи в рамках програми, впродовж навчального року працюватимуть над розвитком громадянських компетентностей серед учнів школи, фіксуватимуть свою діяльність і ділитимуться інформацією про успіхи та виклики в цій діяльності.

Тож 02.10.2018 року відбулася перша зустріч з тренеркою програми Ольгою Боярчук. Ольга буде допомагати, корегувати та підтримувати нас а експерименті. Під час настановчої зустрічі були окреслені цілі та обговорено план, за яким ініціативна група вчителів працюватиме впродовж року.