Новини

День Цивільного захисту

День Цивільного…

15 квітня 2019…
Вітаємо

Вітаємо…

Щиро вітаємо вч…

"Ми на міні-ЕдК…

А ми не зупиняє…
 «Формування компетентностей на уроках української мови та літератури в умовах переходу до НУШ»

«Формування ко…

27 березня 2019…
Третя Модель ООН Кропивницький 2019

Третя Модель ОО…

Друзі! Ми це…
Увага!

Увага!…

28 березня 2019
Відбіркові змагання з волейболу серед юнаків

Відбіркові змаг…

22.03.2019 року…
 Веселі старти

Веселі старти…

22.03.19 року.…
Про вибір підручників

Про вибір підру…

Педагогами школ…
Зустріч учасників  програми

Зустріч учасник…

27 лютого 2019…

424IMAG2709Брейн-ринг для знавців історії та культури країн Європи проводився в нашому місті 10 жовтня 2018 року у стінах Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, куди і завітали учні 11-А класу, Владислав Бевза, Ярослава Бур’ян, Олександр Кац, Марія Колясенко, Валерія Лінчевська та керівник шкільного Євроклубу Алла Бонк.

Брейн-ринг, проведений під егідою Представництва ЄС в Україні та за участі Інформаційного центру ЄС, що працює на базі педагогічного університету, завершував триденний робочий візит делегації Представництва до нашого регіону.

У затишній залі Австрійської бібліотеки імені Бернгарда Штільфріда за звання найкращого знавця Європейського Союзу змагались старшокласники Гімназії імені Тараса Шевченка, НВО №6, НВК «Кіровоградський колегіум», Кропивницького Інституту державного та муніципального управління, а також студенти першого курсу факультету іноземних мов ЦДПУ ім.В.Винниченка.

Захід розпочався із привітального слова декана факультету іноземних мов професораБілоуса Олександра Миколайовича, який розповів гостям заходу про доктора Бернгарда Штільфріда та історію створення його приватної бібліотеки в університеті.

Після цього Станіслав Корольков, представник громадської організації «Інтерньюз – Україна» та модератор брейн-рингу, пояснив учасникам правила гри та оголосив про початок першого раунду. Вже від перших запитань стало зрозуміло, що суперництво буде запеклим. Команди по черзі виривалися в лідери, відповідаючи на доволі складні запитання ведучого та демонструючи відмінну ерудицію та досить ґрунтовні знання країн ЄС.

Коли всі заплановані раунди було зіграно, настав час порахувати правильні відповіді та визначити переможця. Ним стала команда нашої школи!!!!! Учні вибороли перемогу завдяки своєму вмінню аналізувати складні питання та не здаватися у ситуації, коли відповідь на поставлене запитання не лежить на поверхні.

Делегації Представництва ЄС в Україні та ГО «Інтерньюз – Україна» ми дякуємо за пізнавально-розважальну гру, що подарувала нам безліч позитивних емоцій)))