4244474514День німецької єдності (Tag der deutschen Einheit) — національне свято ФРН. Це свято відзначається в день успішного офіційного возз’єднання Західної і Східної Німеччини – епохальної події не тільки в історії Німеччини, але й усієї Європи кінця ХХ століття.

З метою поглиблення знань про історію країни, мова якої вивчається, в рамках проекту з громадянської освіти, у якому бере участь середня ланка учнів нашої школи, 03 жовтня 2018 року у 7-В  класі пройшов урок присвячений Дню німецької єдності, державному святу Німеччини на честь об’єднання Федеративної Республіки Німеччини та Німецької Демократичної Республіки.

Протягом цього уроку  діти покращили свої знання про цей історичний день у житті Німеччини, навчилися демонструвати розуміння цінності культурного розмаїття та потреби жити разом у мирі.

Усі учні були задіяні та із задоволенням працювали на уроці, уважно слухали цікаву інформацію про країну, мову, яку вони вивчають, виконували цікаві завдання.